При Уповноваженому з прав людини буде створено експертну групу з питань медичної реформи

26 листопада о 10:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини (Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться установче засідання експертної групи з питань медичної реформи

26 листопада о 10:00 в офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини (Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться установче засідання експертної групи з питань медичної реформи. Ініціативу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експертна група подаватиме висновки та пропозиції на розгляд Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради з прав людини. У разі згоди членів Консультативної ради з поданими пропозиціями матеріали надсилають на розгляд Омбудсмену.

Експертна група з питань медичної реформи розгляне дотримання прав клієнтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) (засідання о 10:00) та дотримання права на доступ до знеболення та паліативну допомогу в Україні (засідання о 14:00).

Контакти:
ГО “Інститут правових досліджень і стратегій”
Андрій Роханський
(057) 700 67 71
lasi.kharkiv@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: