Презентація видання «Ukraine in Europe: Questions and Answers» і дискусія «Вибори-2010 і міжнародний імідж України»

28 січня 2010 року о 16.30 в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбудеться презентація видання “Ukraine in Europe: Questions and Answers” та дискусія «Вибори-2010 і міжнародний імідж України».

28 січня 2010 року о 16.30 в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (галерея мистецтв ім. О.Замостян, перший поверх Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська 9) відбудеться презентація видання “Ukraine in Europe: Questions and Answers” та дискусія «Вибори-2010 і міжнародний імідж України».

Презентація цього видання, підготовленого Школою політичної аналітики НаУКМА за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду ім. Науманна, вже відбулася у Мюнхені, Кьольні, Берліні, а на початку лютого – відбудеться в Лондоні за сприяння Європейської Ради із міжнародних відносин (ECFR).

У виданні обговорюються питання, які постійно ставлять іноземні журналісти (та й ми самі), зокрема: Чи є нам чим пишатися в українській політиці? Чи загрожує Україні розкол? Чи можливий в Криму абхазький/південноосетинський сценарій? Чи був український визвольний рух антисемітським? Що загрожує російській мові? Що зміниться в Україні після виборів? Якою буде зовнішня політика нового Президента?

Веде презентацію професор Олексій Гарань (haranov@gmail.com).

Текст видання (англійською) на сайті www.spa.ukma.kiev.ua, а також тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: