Презентація результатів громадського дослідження візової політики консульських установ Республіки Польща та Чеської Республіки у м. Львові

18 жовтня 2010 року у Львівському прес-клубі ринкових реформ відбудеться презентація результатів громадського дослідження практики візової політики консульських установ Республіки Польща та Чеської Республіки, що розташовані у м. Львові.

Польовий етап дослідження відбувався у липні-серпні 2010 року біля приміщень консульських установ Республіки Польща та Чеської Республіки, що розташовані у м. Львові. Дане дослідження проводиться уже вчетверте представниками «Львівське юридичне товариство» в рамках всеукраїнської ініціативи «Європа без бар’єрів».

В рамках заходу будуть оприлюднені результати довготермінового моніторингу стану видачі шенгенських віз консульськими установами Республіки Польща та Чеської Республіки у Львові, ставлення громадян України і їхня оцінка доступності процедури отримання віз, а також будуть надані рекомендації експертів стосовно покращення роботи консульських установ.

Результати дослідження презентуватиме регіональний координатор громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» у м. Львові, керівник Львівського юридичного товариства Андрій Лепак, а також представники Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» та громадської ініціативи «Європа без бар’єрів».

До участі у заході запрошено Генерального консула Республіки Польща у м. Львові Гжегожа Опалінського та Генерального консула Чеської Республіки у м.Львові Давіда Павліта, Представника МЗС у Львівській області В’ячеслава Войнаровського, а також представників мас-медіа та місцевих органів виконавчої влади.

Захід відбудеться 18 жовтня 2010 року (понеділок) в приміщенні Львівського прес-клубу (пр. Шевченка, 11). Початок – 11 год. 30 хв.

Даний проект реалізовується в рамках громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження».

Контакти: tov.lviv@gmail.com, andriy_lepak@ukr.net, тел.: + 032 236 70 49

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: