Презентація конкурсу міні-грантів проекту «Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери» (м. Хмельницький)

19 та 25 жовтня 2010 року у м. Хмельницькому Хмельницька обласна Асоціація «Поділля Перший» проведе презентації конкурсу мікро-проектів в рамках проекту «Від мешканця до відповідального власника - шлях до реформування житлово-комунальної сфери», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

До участі у заходах запрошуються представники ініціативних груп, ОСББ та громадських організацій.

Під час заходів учасники будуть ознайомленні з метою та умовами участі у конкурсі мікро-проектів, отримають інформаційні матеріали, консультації щодо підготовки проектної заявки.

План проведення презентаційного заходу:

 

Початок о 14.00

Місце проведення презентаційних заходів: м. Хмельницький, вул. Подільська, 1 (Управління ЖКГ).

Контактна особа: Грицина Леся, (0382) 76-34-34

***

Метою проекту «Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери», що здійснюється Хмельницькою обласною Асоціацією «Поділля Перший» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” , є створення умов для формування інституту «відповідального власника» та набуття членами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Хмельницького практичних навичок спільного вирішення проблем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: