Прес-конференція за результатами реалізації проекту «Захист прав ініціативних груп громадян перед забудовниками та органами державної влади»

17 листопада 2010 року о 10.30 у приміщенні УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться підсумкова прес-конференція за результатами реалізації проекту «Захист прав ініціативних груп громадян перед забудовниками та органами державної влади».

Прес-конференція присвячена підбиттю підсумків за результатами реалізації проекту «Захист прав ініціативних груп громадян перед забудовниками та органами державної влади», який здійснювався протягом 10 місяців Асоціацією інвесторів будівництва жилого будинку спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники прес-конференції:

  • Охарактеризують ситуацію зі станом захисту прав інвесторів у житлове будівництво України.
  • Нададуть інформацію, щодо результатів реалізації проекту: «Захист прав ініціативних груп громадян перед забудовниками та органами державної влади».
  • Ознайомлять з практичним досвідом та результатами надання допомоги ініціативним групам громадян – інвесторам у житлове будівництво в самоорганізації, юридичного супроводу захисту їх прав та групових інтересів у взаємовідносинах з забудовниками, органами державної влади та місцевого самоврядування.

 

У прес-конференції візьмуть участь:

  • Валерій Биковець – Голова правління Асоціації інвесторів будівництва жилого будинку;
  • Олексій Гончарук – Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам»

 

Контакти: тел: 044-229-57-79, моб: 095-638-95-35, e-mail: press@investhelp.com.ua. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

***

Метою проекту є надання безкоштовної допомоги інвесторам у житлове будівництво в самоорганізації та юридичний супровід захисту їх прав та групових інтересів у взаємовідносинах із забудовниками, органами державної влади та місцевого самоврядування, представлення та відстоювання інтересів приватних інвесторів у судах.

Додаткова інформація на сайті: www.investhelp.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: