Прес-конференція за підсумками реалізації проекту “Аналіз практики застосування правил забудови в містах України та відповідності містобудівної практики цих міст законодавству України”

29 лютого 2008 року о 9.30 в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція за підсумками реалізації проекту "Аналіз практики застосування правил забудови в містах України та відповідності містобудівної практики цих міст законодавству України". Проект реалізовано громадською організацією "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні" (Моя Земля) за фінансової підтримки і сприяння Програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду "Відродження".

29 лютого 2008 року о 9.30 в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція за підсумками реалізації проекту “Аналіз практики застосування правил забудови в містах України та відповідності містобудівної практики цих міст законодавству України”.

Проект реалізовано громадською організацією “Інформаційно-ресурсний центр “Реформування земельних відносин в Україні” (Моя Земля) за фінансової підтримки і сприяння Програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного Фонду “Відродження”. 

В рамках проекту досліджувалися загальні умови та тенденції розвитку міст в світі та в Україні, регулювання та управління містобудівним процесом та просторовим розвитком в Україні, а також містобудівна практика пілотного міста (Харків). Експертна група проекту дослідила сучасний стан містобудівного законодавства України, зробили висновки щодо його основних вад. Експерти також вивчали передбачену законодавством модель управління містобудівним процесом і просторовим розвитком в Україні, яка складається з Генеральної схеми планування території України, схем планування території областей і районів, генеральних планів міст, детальних планів територій, проектів забудови, проектів розподілу територій та планів окремих земельних ділянок. Експерти також не могли оминути увагою проблему загострення житлової кризи в Україні на тлі активізації будівництва, в першу чергу житлового. 

За підсумками проекту публікується книга “Планування територій на місцевому рівні: громада, влада і бізнес”, яка буде безкоштовно розповсюджена серед органів місцевого самоврядування, громадських організацій, асоціацій та спілок будівельників України, усіх зацікавлених осіб. Вихід книги з друку очікується в березні 2008 року.

Більше інформації про проект можна отримати на сторінці www.myland.org.ua в розділі “Про нас / 2007”.

Організатор: ІРЦ “Реформування земельних відносин в Україні” / “Моя Земля”

Контакти: тел.: (044) 2751803, e-mail: myland@iatp.kiev.ua

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: