Прес-конференція щодо презентації проекту «Незалежний громадський аналіз міжбюджетних трансфертів як складової дохідної частини місцевих бюджетів в Сумській області» (м. Суми)

28 жовтня 2010 року о 12:00 у приміщенні Сумського прес-клубу за адресою: м. Суми, Покровська площа, 13 Обласне об'єднання громадян «Усвідомлений вибір народу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводить прес-конференцію з метою презентації проекту «Незалежний громадський аналіз міжбюджетних трансфертів як складової дохідної частини місцевих бюджетів в Сумській області».

Однією з найважливіших і найскладніших проблем державних фінансів у кожній країні є ефективна організація відносин всередині бюджетної системи, а саме між бюджетом центрального уряду і бюджетами органів місцевого самоврядування: перерозподіл бюджетних ресурсів, зумовлений об’єктивними відмінностями в рівнях соціально-економічного розвитку окремих територій; здійснення фінансового вирівнювання з метою забезпечення конституційних гарантій населенню незалежно від місця його проживання.

Обласне об’єднання громадян «Усвідомлений вибір народу» розпочинає процес незалежного громадського аналізу міжбюджетних трансфертів як складової дохідної частини місцевих бюджетів в Сумській області, який триватиме до червня 2011 року. На прес-конференції буде представлено проект, який отримав фінансову підтримку МФ «Відродження».

У прес-конференції братимуть участь:

  • Дронік Світлана Василівна, керівник проекту
  • Поліщук Неля Іванівна, заступник керівника проекту

 

Очікувана тривалість заходу – одна година.

Контактна особа: керівник прес-служби організації Рябова Олена Василівна, тел. 0955438573

***

Метою проекту «Незалежний громадський аналіз міжбюджетних трансфертів як складової дохідної частини місцевих бюджетів в Сумській області», що здійснюється ООГ «Усвідомлений вибір народу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є проведення незалежного від державних службовців громадського аналізу міжбюджетних трансфертів як складової дохідної частини місцевих бюджетів в Сумській області та оприлюднить результати на 4 круглих столах за участю представників Громадських рад при органах державної влади і місцевого самоврядування, участю депутатів рад місцевого самоврядування, державних службовців 3 управлінь – фінансового, економіки, соціального захисту населення, журналістів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: