Прес-конференція щодо початку реалізації проекту «Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери»

20 вересня 2010 року у м. Хмельницький відбудеться прес-конференція щодо початку реалізації проекту «Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери», що здійснюється Хмельницькою обласною Асоціацією «Поділля Перший» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».  

Під час прес-конференції буде:

 

  • представлено детальну інформацію про проект, його мету та план реалізації;
  • анонсовано початок конкурсу мікро-проектів, який спрямовано на активізацію членів діючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ініціативних груп мешканців м. Хмельницького для набуття навичок спільного вирішення проблеми.

 

Учасники прес-конференції:

  • Ковальчук Ірина Іванівна – заступник Хмельницького міського голови,
  • Ялоха Ігор Станіславович – заступник начальника інспекції з благоустрою,
  • Грицина Леся Анатоліївна – керівник проекту, Асоціація «Поділля Перший»

 

Початок о 14.00.

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1.

Контактна особа: Грицина Леся, (382) 76-34-34

Метою проекту «Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери», що здійснюється Хмельницькою обласною Асоціацією «Поділля Перший» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, є створення умов для формування інституту «відповідального власника» та набуття членами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Хмельницького практичних навичок спільного вирішення проблем).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: