Прес-конференція “Підсумки інформаційної діяльності з питань європейської інтеграції в місті Суми у 2009 році”

8 грудня 2009 року о 16:00 в актовій залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться прес-конференція, присвячена підведенню підсумків діяльності Сумського центру європейської інформації у 2009 році, а також буде презентовано стратегію діяльності Центру європейської інформації на 2010 рік.

У прес-конференції візьмуть участь партнери Центру європейської інформації: представники обласного управління освіти, Сумського державного університету, обласної універсальної наукової бібліотеки та громадської організації “Центр європейських ініціатив”.

Центр європейської інформації в місті Суми було засновано в жовтні 2005 року за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Поява Центру зумовлена потребою у підвищенні обізнаності громадськості Сумщини про різні аспекти європейської інтеграції. Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного в рамках проекту серед населення Сумської області у січні 2009 року, 72,3% опитаних вважають необхідним існування інформаційного центру в Сумській області, де можна було б отримати вичерпну інформацію про Європейський Союз, вимоги до країн-членів ЄС, євроінтеграційні перспективи України тощо.

Проект “Центр європейської інформації” в м. Суми реалізується у співпраці громадської організації “Центр європейських ініціатив” та Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Сумський ЦЄІ є складовою Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації.

Метою діяльності Центру є надання широкого доступу до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про Європейський Союз, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

Взяти участь у прес-конференції запрошуються представники ЗМІ, громадських організацій та всі зацікавлені.

Початок заходу: 16:00, 8 грудня 2009.

Місце: актова зала Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Суми, вул. Героїв Сталінграда, 10, 2-й поверх).

Контактна особа: Юлія Сакунова, тел. +38 (0542) 798668

* * * * *

“Центр європейських ініціатив” (СМГО “ЦЄІ”) – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності.

Веб-сайт: www.eu.sumy.ua

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: