Прес-конференція на тему: «Взаємодія громадськості та органів державної виконавчої влади у сфері державних закупівель на прикладі «Укравтодору»

30 вересня 2010 року в Харкові в прес-центрі інформагентства «STATUS QUO» відбудеться прес-конференція Спілки громадських організацій «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів» (м. Харків) на тему «Взаємодія громадськості та органів державної виконавчої влади у сфері державних закупівель на прикладі «Укравтодору».

Захід здійснюється на виконання проекту СГО «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів» «Громадський контроль за організацією та проведенням процедур закупівлі у одного учасника та торгів з обмеженою участю (в тому числі за умовами міжнародних фінансових організацій) Державною службою автомобільних доріг «Укравтодор» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Під час прес-конференції буде представлено:

  • детальну інформацію про проект, його мету та перебіг реалізації;
  • перші результати проведених громадських експертиз організації та проведення закупівель за неконкурентними процедурами Державною службою автомобільних доріг «Укравтодор».

Учасники прес-конференції:

  • Зубар Владислав Володимирович – голова спілки громадських організацій «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів», головний редактор інформаційного бюлетеня «Редукціон».
  • Островерх Геннадій Вікторович – голова професійної спілки «Не байдужі»,фахівець у галузі державних закупівель підприємства «Редукціон».
  • Лахно Олена Володимирівна – адвокат, член Правління професійної спілки «Не байдужі».

 

Прес-конференція на тему: «Взаємодія громадськості та органів державної виконавчої влади у сфері державних закупівель на прикладі «Укравтодору» відбудеться 30 вересня 2010 року о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства «STATUS QUO» за адресою: м. Харків, вул. Артема, 46.

Акредитація за телефоном: (057) 707-50-86.

Контактна особа: Лариса Карабіцина, тел.:(057) 707-50-86, (096) 564-03-57, tender@procurement.in.ua, tpz2007@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: