Прес-конференція “Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади щодо реформування ЖКГ в Луганській області”

8 жовтня 2009 року об 11:00 у приміщенні Луганського Прес-клубу (Луганськ, вул. Радянська, 40) відбудеться прес-конференція, присвячена питанням проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо реформування ЖКГ в Луганській області.

Громадську експертизу проводить Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація “Чайка” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” спільно з представниками інших громадських організацій та учасників акції “Громадянський комунальний самозахист”.

Громадські експерти під час експертизи очікують отримати від управління ЖКГ Луганської області документи, що стосуються реформування ЖКГ за трьома розділами програми: зміна відносин власності, реформування в сфері тепло-, водопостачання та водовідведення, забезпечення соціальних гарантій під час реформування ЖКГ.

Вивчення документів надасть змогу відповісти на наступні питання:

  • Як ефективно проводиться реформа ЖКГ на рівні Луганської області, м. Луганська, міста обласного підпорядкування Краснодону, районного центру смт. Станиці Луганської області, Станично-Луганського району.
  • Як забезпечується виконання Програми, спрямованої на швидкі системні зрушення, на різних рівнях підпорядкованості виконавчих органів (рівень державної влади, рівень місцевого самоуправління, керованість процесом реформування).
  • Які проблеми виникли під час реформування ЖКГ в області та в населених пунктах різної категорії або виявилися такими, що неможливо вирішити.
  • Як результати реформування ЖКГ відбилися на населенні і яка ефективність зворотнього зв’язку зі споживачами в області та в задіяних населених пунктах.
  • Що може запропонувати громадськість щодо вдосконалення діяльності органів виконавчої влади в сфері реформування ЖКГ.

Під час виконання експертизи відбувається також апробація Постанови КМУ від 5.11.2008 р. № 976 “Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи органами виконавчої влади”.

На прес-конференції буде висвітлено результати громадської оцінки стану ЖКГ на даний момент, буде роздано перелік питань експертів до Луганської обласної державної адміністрації.

В прес-конференції братимуть участь члени експертної групи. 

Контакти виконавців проекту:

ЛГО “Чайка”, Мартьянова Тетяна Олександрівна, тел. (0642) 65-49-14.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: