Представники ОСББ Луганщини навчаться врегульовувати відносини з комунальними монополістами

28 квітня о 10:00 у Луганську  відбудеться прес-конференція “Адвокасі ОСББ Луганської області щодо впорядкування взаємовідносин із монополістами надання комунальних послуг”

28 квітня о 10:00 у Луганську (вул. Пушкіна, 8, зала засідань) відбудеться прес-конференція “Адвокасі ОСББ Луганської області щодо впорядкування взаємовідносин із монополістами надання комунальних послуг”. Захід проводить Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників ЗМІ, журналістів, голів ОСББ, ЖБК, представників громадських організацій Луганщини.

Питання для обговорення:
1. Врегулювання договірних відносин із ТОВ “Луганськвода” на прикладі мініпроекту ОСББ “Гармонія-Луганськ”, ОСББ “Агат”, ОСББ “Град 2011” (всі – Луганськ), ОСББ “Союз 9”, ОСББ “Союз 2011”, ОСББ “ЖЕО” (всі – Красний Луч).
2. Розробка проекту Типового договору про надання послуг із централізованого водопостачання та водовідведення між споживачами послуги – членами ОСББ / ЖБК та ТОВ “Луганськвода” на прикладі мініпроекту ЖБК “Співдружність”.
3. Врегулювання відносин ОСББ з енергопостачальною компанією ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання “Рубіжанський РЕМ”. Судовий розгляд на прикладі мініпроекту ГО “Асоціація ОСББ” (Рубіжне).
4. Розробка методичних рекомендацій для ОСББ та ЖБК “Як відстоювати свої права в суді, якщо Ви отримали копію позовної заяви в Господарський суд про стягнення з ЖБК та ОСББ заборгованості, про спонукання до укладення Угоди” на прикладі мініпроекту ОСББ “Віраж 2007”.
5. Розробка механізму захисту прав ОСББ та ЖБК у процесі правових відносин з управлінням “Луганськміжрайгаз” на прикладі ОСББ “Пошук”.

Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”
Наталія Бойко
(0642) 93 24 59
n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: