Правління Міжнародного фонду “Відродження”: хто вони?

До складу Правління Міжнародного фонду “Відродження” входять громадські діячі, які мають визначні досягнення у просуванні відкритого суспільства, є незалежними від фонду, не отримують зарплату і дотримуються положення про запобігання конфлікту інтересів.

Станом на 2023 рік, до Правління фонду входять: Володимир Єрмоленко (голова правління), Алім Алієв, Олена Галушка, Михайло Гончар, Павло Клімкін, Олександра Матвійчук та Любов Цибульська. 

Володимир Єрмоленко, голова Правління

Володимир Єрмоленко – Український філософ, письменник, журналіст, Президент Українського ПЕН, директор з аналітики “Інтерньюз-Україна”, один з ініціаторів та головний редактор ініціативи UkraineWorld,

Викладає у Києво-Могилянській академії. Член Наглядової ради Українського інституту. Автор численних статей про Україну, Європу, світові процеси в українській та міжнародній пресі  для Le Monde, Atlantic Council, Financial Times, Newsweek, EUObserver, Euractiv, Die Welt. Автор 5 книг.


Олександра Матвійчук

Олександра Матвійчук – правозахисниця, голова правління Центру громадянських свобод, Нобелівська лауреатка-2022, лауреатка премій імені Василя Стуса та «Захисник демократії». Є членкинею Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

В минулому – координаторка громадянської ініціативи «Євромайдан SOS», Ініціаторка кампанії #SaveOlegSentsov. Була учасницею Програми українських нових лідерів Центру з питань демократії, розвитку та верховенства права (CDDRL) Стенфордського університету (США). Є авторкою низки альтернативних звітів для різних органів ООН, Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ та Міжнародного кримінального суду.


Павло Клімкін

фото: The Ukrainians

Павло Клімкін – екс-міністр закордонних справ України, державний діяч і дипломат. Кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня. Співзасновник Центру національної стійкості та розвитку. Член Наглядової ради Благодійного фонду «Повернись Живим».

Працював заступником міністра закордонних справ України, керував апаратом міністерства. Очолював делегацію України на переговорах про підписання історичної Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Працював послом України в Німеччині.


Любов Цибульська

Любов Цибульська – керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України, журналістка, експертка зі стратегічних комунікацій.

Працювала на низці українських телеканалів як журналістка, редакторка, сценаристка.  Була радником зі стратегічних комунікацій Начальника Генерального Штабу ЗСУ Віктора Муженка, керівником прес-служби Віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції. керівницею Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру, радницею з протидії інформаційним загрозам Міністра закордонних справ України Дмитри Кулеби.


Михайло Гончар

Михайло Гончар – Президент Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, експерт з міжнародних енергетичних та безпекових відносин, головний редактор часопису «Чорноморська безпека». Автор, співавтор та редактор низки книг та публікацій з проблематики енергетики, енергетичної безпеки, міжнародних відносин, виданих як в Україні, так і у країнах Європи. 

Має статус асоційованого експерта Центру Разумкова та Центру дослідження Росії. В минулому працював в системі Ради національної безпеки і оборони України, вів науковму роботу в Національному інституті стратегічних досліджень, Національному інституті проблем міжнародної безпеки РНБО України. З 2016 року є членом Національного комітету з промислової політики.


Олена Галушка

Олена Галушка – співзасновниця Міжнародного центру перемоги України (ICUV), керівниця відділу міжнародних зв’язків Центру протидії корупції. В минулому – депутатка Київради.

Пише статті для ресурсів Atlantic Council, EUObserver, The Washington Post, The Foreign Policy. Адвокатує в країнах Заходу теми післявоєнної відбудови, збільшення збройної допомоги Україні.


Алім Алієв

Алім Алієв — заступник генерального директора Українського інституту, журналіст, правозахисник, менеджер освітньо-культурних проектів. Співзасновник громадських організацій КримSOS та Кримський Дім. Член виконавчої ради українського ПЕН-клубу. Член наглядових рад ГО «Центр UA» та «Освітнього центру з прав людини у Львові».

Був організатором «Днів кримськотатарської культури у Львові». У співавторстві із Севгіль Мусаєвою він написав книгу-розмову з лідером кримськотатарського народу «Мустафа Джемілєв. Незламний». Був ініціатором та координатором українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський Інжир» і однойменного фестивалю. Є ініціатором створення диджитал-музею депортації кримських татар «Tamırlar».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: