Посадовці Дніпропетровщини навчаться успішніше впроваджувати регуляторну політику

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики” спільно з Дніпропетровською міською радою розпочали серію семінарів-тренінгів “Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування”

21 червня ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики” спільно з Дніпропетровською міською радою розпочали серію семінарів-тренінгів “Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування”. Заходи відбуваються за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у семінарі взяли понад 50 керівників департаментів, управлінь і відділів міськради та її виконавчого комітету, а також посадовці, відповідальні за розробку та прийняття регуляторних актів.

За підтримки Дніпропетровської обладміністрації в області впродовж липня буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час заходів близько 440 посадовців органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги охоплять 22 райони, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Загальна кількість органів місцевого самоврядування, що візьмуть участь у семінарах-тренінгах, перевищує 350 (сільські, селищні та міські ради). Розробники тренінгового курсу впевнені, що підвищення кваліфікації посадовців органів місцевого самоврядування дозволить налагодити більш тісну та плідну співпрацю цих органів із місцевими державними адміністраціями.

Експерти також підготували практичний посібник “Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування”. Автори сподіваються, що посадовці використовуватимуть його під час розробки та прийняття регуляторних актів.

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр
з питань регуляторної політики”
(056) 744 42 24
dcecrp@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: