Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусі й Казахстану та Угоди про Асоціацію з ЄС

22 травня о 15:00 у сімох містах України (Миколаїв, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів) відбудеться веб-конференція “Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусі й Казахстану та Угоди про Асоціацію з ЄС”

22 травня о 15:00 у сімох містах України (Миколаїв, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів) відбудеться веб-конференція “Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусі й Казахстану та Угоди про Асоціацію з ЄС”. Захід проводить Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” і Мережа Центрів європейської інформації України в межах відзначення Днів Європи в Україні за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Основним експертом буде Ігор Бураковський, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

У заході візьмуть участь представники Центрів європейської інформації України, громадських організацій, місцевих органів влади, ЗМІ.

Інформацію про місця проведення веб-конференції в зазначених містах розміщено на регіональних сторінках порталу Мережі центрів європейської інформації України.

Контакти:
Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”
Євгенія Олійник
050 909 13 45

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: