Політична культура та європейська історія: як соціальні мережі та сучасні засоби комунікації впливають на формування нової політичної культури?

12 вересня о 18:00 у Львові (книгарня “Є”, просп. Свободи, 7) відбудеться публічна подіумна дискусія “Політична культура та європейська історія: як соціальні мережі та сучасні засоби комунікації впливають на формування нової політичної культури?”

12 вересня о 18:00 у Львові (книгарня “Є”, просп. Свободи, 7) відбудеться публічна подіумна дискусія “Політична культура та європейська історія: як соціальні мережі та сучасні засоби комунікації впливають на формування нової політичної культури?” Захід проводить Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”, книгарня “Є”, Віденська міська рада й Інститут “Go-Governance” (Відень) у межах проекту “Київський діалог”.

Під час дискусії обговорюватимуть такі питання:
· Зв’язок політичної культури та європейської історії на прикладі європейських країн (Австрія, Німеччина та Велика Британія)
· Яку роль відіграє докомуністичний досвід західноукраїнських областей у становленні політичної культури в Україні?
· Що було визначальним для становлення політичної культури в Україні?
· Чи відбувається перенесення форм громадянської активності у глобальну мережу? Яку роль відіграють при цьому соціальні медіа та сучасні засоби комунікації?
· Чи можна прирівняти активність у віртуальних об’єднаннях і групах із реальними формами демократичної співучасті громадян?
 
Учасники:
– Вольф Дітріх Гайм, Посол Австрії в Україні;
– Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”;
– Мелані Сулі, директорка Інституту “Go-Governance”;
– Йозеф Мантл, заступник директора Інституту “Go-Governance”;
– Тарас Возняк, головний редактор незалежного журналу “Ї”, член правління “Київського діалогу”;
– Ігор Семиволос, директор Центру близькосхідних досліджень Національної академії наук.

Модератор – Юрій Дуркот, журналіст, перекладач і публіцист, член правління “Київського діалогу”.

Робочими мовами дискусії будуть українська та німецька з синхронним перекладом. Для участі слід зареєструватися до 11 вересня, написавши листа на електронну адресу banakh@irf.kiev.ua.

Контакти:
“Київський діалог”
Михайло Банах
(044) 461 95 00
banakh@irf.kiev.ua

***

“Київський діалог” є надпартійною, незалежною ініціативою, яка виникла на основі діалогу та співпраці німецького та українського громадянського суспільства. Метою проекту є поширення інформації про європейські процеси в Україні та сприяння формуванню ґрунтовних знань про Європу та кращої обізнаності громадян про особливості євроінтеграції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: