Підприємців поінформували про нові вимоги щодо контролю нехарчової продукції

У Києві відбувся семінар для підприємців із питань ринкового нагляду

13 жовтня в Києві відбувся семінар для підприємців із питань ринкового нагляду. Захід організувало Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” в межах проекту “Створення всеукраїнської юридичної служби з надання правової допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Підприємців поінформували про нові норми законодавства, які почали діяти з липня цього року, щодо контролю нехарчової продукції й основних засад проведення перевірок контрольними органами. Надано роз’яснення з проблемних питань, які стосуються вартості електроенергії, нормативних оцінок земельних ділянок, які надають в оренду, та про невідповідність договорів оренди типовим договорам.

Учасники зустрічі висловилися за повернення зупинки громадського транспорту “Московська площа” біля ринку “Деміївський”, яку під час реконструкції Московської площі було перенесено на значну відстань від ринку. Представники ГО “Фортеця” зібрали підписи під відповідним зверненням до голови Київської міськадміністрації Олександра Попова.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця”
(044) 295 29 36
office@prodan.net.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: