Підбито підсумки конкурсу постерів «Я бачу кольори Європи» в Луганському Центрі європейської інформації

Понад 40 учасників з Луганська та області взяли участь у творчому конкурсі до святкування Днів Європи-2010, організатором якого виступив Луганський Центр європейської інформації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Головною метою конкурсу була мотивація учасників до творчого бачення Європи серед молоді Луганської області. Як зазначили члени конкурсної комісії, кожна робота відрізнялась індивідуальним підходом та творчим баченням. Особливо активну участь в конкурсі взяла КЗ “ЛНВК спеціалізована школа 1ступеня-гімназія № 42”.

Захід відбувся за підтримки громадської організації “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону”, Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені А.М.Горького.

З результатами конкурсу можна ознайомитися тут.

Контактна особа: Наталя Датченко, NDatchenko@gmail.com

***

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.

 

Деякі роботи переможців конкурсу

Шевкунова Катерина. ВПУ №92, м. Сєвєродонецьк – перше призове місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сідаш Ганна, Кремінська дитяча художня школа, м. Кремінна – перше призове місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бабіч Надія, ЛНВК спеціалізована школа I ступеня-гімназія №42, м. Луганськ – перше призове місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: