Перший в Україні проект громадського моніторингу регіональної політики європейської та євроатлантичної інтеграції започатковано на Луганщині.

Домовленість про це досягнуто на засіданні Координаційної ради з питань інформування громадськості Луганської області щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Домовленість про це досягнуто на засіданні Координаційної ради з питань інформування громадськості Луганської області щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Партнерами у здійсненні проекту виступатимуть Луганська обласна державна адміністрація та Луганська Обласна Фундація “Регіон і Громада”.
Проект реалізується в рамках програми “Розробка та впровадження механізму громадського моніторингу луганської регіональної політики Євро- та Євроатлантичної інтеграції України” за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.
Розрахований проект на вісім місяців і передбачає співпрацю влади і суспільства в оцінці ефективності дій з виконання державних програм щодо європейської та євроатлантичної інтеграції, аналізу проблем їх впровадження, розробку пропозицій та рекомендацій щодо підвищення дієвості роботи.
В рамках дії проекту відбудуться засідання робочих груп за шістьма напрямками: демократія і верховенство права та права людини; інформаційний простір, свобода слова, інформаційне суспільство (розвиток електронного зв’язку); політика у сфері підприємництва, конкуренція, співробітництво в регуляторній сфері; економічні та соціальні реформи і розвиток; транспорт, енергетика, енергозбереження, екологічна безпека; міжлюдські контакти (наука, освіта, культура, громадське здоров’я).

На цих засіданнях розглядатиметься діюча база державних та регіональних нормативних актів і програм щодо приведення всіх сфер суспільного життя до європейських стандартів, пріоритети регіональної політики у цій галузі, результати виконання відповідних заходів.
До реалізації проекту будуть залучені фахівці Луганської облдержадміністрації, представники засобів масової інформації, громадських організацій, судді, бізнесмени, освітяни, медики, науковці, екологи та ін.

За результатами проведеного аналізу буде виданий документ “Громадський моніторинг регіональної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України в Луганській області”, який міститиме оцінку виконання конкретних оперативних цілей та завдань, пропозиції та рекомендації щодо подальшого вдосконалення діяльності.

 

Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

http://www.oda.lg.ua/ua/news/news_show.php?newsid=8088

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: