Перший Форум соціальних інвестицій став інноваційною моделлю співпраці між громадськими організаціями, владою та бізнесом

Перший Форум соціальних інвестицій, який відбувся у Львові 24-25 жовтня, став інноваційною моделлю співпраці між громадськими організаціями, владою та бізнесом, яка практикуватиметься і надалі. Під час форуму було презентовано 25 проектів від громадських організацій, розміщено близько 30 інформаційних стендів з корисною інформацією та з метою представлення установ.

Перший Форум соціальних інвестицій, який відбувся у Львові 24-25 жовтня, став інноваційною моделлю співпраці між громадськими організаціями, владою та бізнесом, яка практикуватиметься і надалі.

Під час форуму було презентовано 25 проектів від громадських організацій, розміщено близько 30 інформаційних стендів з корисною інформацією та з метою представлення установ.

“Основною метою Форуму було стимулювати громадські організації до створення та написання  проектів, щоби реалізувати ідеї та мати можливість отримати для цього фінансову підтримку. Вважаю, що попередні знайомства, домовленості та збір контактів донорських організацій, що можна було зробити на Форумі, це перший крок до реалізації ідей. Мають бути і наступні кроки, як в більшій мірі залежатимуть від самих громадських організацій. Зі свого боку, як влада, ми  плануємо провести такий форум і наступного року, враховуючи відгуки і побажання цьогорічних учасників. Одним з таких побажань було зробити Форум всеукраїнським”, – повідомив під час брифінгу начальник відділу громадського партнерства Юрій Лукашевський.

Під час форуму учасникам було роздано книжки громадської організації “Підкова” з інформацією про громадські організації Львова.

У Форумі соціальних інвестицій  взяли участь понад 300 учасників та близько 20 фондів та фундацій. За словами голови “Академії української молоді” Олени Яремко, участь у Форумі взяли виконавчий директор БФ “Творчий центр Каунтерпарт”, голова правління МБФ “Україна 3000”, виконавчий директор МФ “Відродження”, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій, регіональний директор Фонду Євразія, директор Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України.

В рамках програми Форуму відбулися презентації програм соціальних інвесторів, представлення проектних ідей громадських організацій, майстер-класи для учасників Форуму, а також  обговорення перспектив розвитку соціального інвестування у м. Львові.

Форум соціальних інвестицій проходив за підтримки МФ “Відродження”. Співорганізатор форуму – молодіжна громадська організація “Академія української молоді”. Партнерами проведення Форуму виступили провідні компанії нашого міста: оператор мобільного зв’язку МТС, Житлово-будівельна компанія “Ваш Дім” та “Райфайзенбанк Аваль”. Одним із перших ініціативу проведення Форуму соціальних інвестицій підтримав міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”.

Довідка

“Форум соціальних інвестицій” вперше в Україні відбувся у Львові. Суть форуму полягала у запрошенні поважних ґрантодавців з України та закордону та презентації їм найкращих проектів Львова для фінансування. Метою проведення форуму соціальних інвестицій було налагодження партнерства між представниками неурядових організацій, органами державної та місцевої влади, представниками бізнесу та донорськими організаціями. Форум — це публічна ініціатива Львівської міської ради, спрямована на об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення проблем громади міста.

Форум складався з двох частин “Презентація програм соціальних інвесторів” та “Ярмарок проектів”. “Презентація програм соціальних інвесторів” передбачав представлення представниками бізнесу, влади та грантодавцями своїх реалізованих проектів, а також актуальних програм та пріоритетів на 2009 рік. Натомість у рамках “Ярмарку проектів” неурядові організації Львова мали  змогу показати гостям форуму свій потенціал, бачення та розуміння соціальних проблем нашого міста і, звичайно, шляхів їх розв’язання.

Прес-служба
Львівської міської ради
297-57-08, 297-58 -09
press@city-adm.lviv.ua

 

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: