Переможці конкурсу «Діяльність поліції, орієнтована на громаду»

Переможці конкурсу «Діяльність поліції, орієнтована на громаду»

Громадська організація «Київ Мрії»

Проект: «Серія офлайн та онлайн заходів, націлених на налагодження взаємодії між київською громадою та поліцейськими на рівні мікрорайонів».

Мета проекту: сприяти формуванню сталих зв’язків на рівні районних громад між поліцією та українським суспільством на прикладі Києва.

Види діяльності: створення онлайн карти для виявлення проблемних ділянок в місті, знайомство та проведення добросусідських зустрічей поліцейських та мешканців мікрорайонів, спільні акції із дотримання порядку та благоустрою, розробка методичних рекомендацій щодо співпраці між поліцією та громадою.

Контакти: керівник проекту Арсеній Фінберг (arseniy@interesniy.kiev.ua) та координатор проекту Анна Устенко (ustenkoanna@gmail.com). Контактний номер телефону 050-334-23-48.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Проект: «Безпечне місто – поліція Чернігова, орієнтована на громаду».

Мета проекту: запровадження ефективної, прозорої й підзвітної громаді системи громадської безпеки в Чернігові.

Види діяльності: розробка та затвердження Програми громадської безпеки Чернігова «Безпечне місто», проведення громадського дослідження якості роботи поліції в Чернігові, ініціювання та створення ефективного органу громадського контролю за діями місцевої поліції з боку місцевої громади, запровадження регулярного публічного звітування органів поліції перед місцевою громадою.

Контакти: керівник проекту Катерина Данькова (protection.ua@gmail.com). Контактний номер телефону 063-158-32-46.

Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського

Проект: «Забезпечення ефективної взаємодії поліції з громадськістю».

Мета проекту: Впровадження принципів поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду на території південних районів Хмельницької області (Кам’янець-Подільського, Новоушицького та Чемеровецького району).

Види діяльності: організація регулярних зустрічей для поліції з представниками органів місцевого самоврядування малих територіальних громад, залучення громадськості до спільних заходів з поліцією, створення спільного інформаційного каналу для поліції та громадян, забезпечення формування та діяльності місцевих поліцейських комісій, вивчення громадської думки населення.

Контакти: керівник проекту Олександр Гуменюк (gumenyuk_a@mail.ru). Контактний номер телефону 097-535-06-03.

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Проект: «Нова поліція + громада=безпека та розвиток Вінницького регіону».

Мета проекту: сприяння впровадженню нових принципів правоохоронної діяльності Вінниччини, побудові партнерства і взаємодії між поліцією і населенням, у тому числі населенням, яке має інвалідність.

Види діяльності: аудит доступності правоохоронних послуг, розробка та створення інформаційних матеріалів та відеороліку з сурдоперекладом, курси української жестової мови для працівників поліції, проведення курсів з спілкування та етики надання правоохоронних послуг людям з інвалідністю, освіта правоохоронців з проблем насильства в сім’ї, у тому числі в сім’ях учасників АТО, проведення Школи відповідальності за власну безпеку, у якій будуть навчати співпрацювати громадських активістів Вінниччини з поліцію.

Контакти: керівник проекту Ірина Саранча (isarancha@gmail.com). Контактний номер телефону 067-78-31-061.

ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги»

Проект: «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини».

Мета проекту: сформувати сталі зв’язки між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.

Види діяльності: створення координаційної ради до якої увійдуть представники головного управління національної поліції в Луганській області, представники громадських організацій, юристи, журналісти, формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в містах Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, розробка міських програм забезпечення правопорядку, проведення тренінгу з питань практик підзвітності територіальним громадам.

Контакти: керівник проекту Максим Данильченко (pela-lug@ukr.net). Контактний номер телефону 099-064-96-54

ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»

Проект: «Апробація моделі формування та реалізації  Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку, напрацьованої на Самбірщині, для громади Старосамбірського району Львівської області».

Мета проекту: запровадження досвіду громади Самбірщини у формування та реалізації Програми пріоритетів охорони громадського правопорядку у громаді Старого Самбору.

Види діяльності: проведення прес-конференції, розміщення оголошень, флаєрів, інформаційних плакатів, зустрічі із представниками громади,  збирання інформації про проблемні безпекові аспекти/характеристики громади та її узагальнення, написання Програми пріоритетів охорони громадського порядку м. Старий Самбір та Старосамбірського району.

Контакти: керівник проекту Олег Ільків (oleg.ilkiv@gmail.com). Контактний номер телефону 099-200-27-82.

Громадська організація «ГРОМАДСЬКА ВАРТА ХАРКІВ»

Проект: «Нова система взаємодії громади та поліції на підставі честі, гідності та безкорисливості».

Мета проекту: закріпити співпрацю громади та поліції з метою зупинення правопорушень у суспільстві, відродження довіри народу до органів самоврядування.

Види діяльності: розробка та впровадження механізму регулярної підзвітності поліції громаді, організація зустрічей поліції з молоддю, спільне патрулювання, контроль ключових кадрових призначень у нову поліцію з метою перешкоджання проникненню корумпованих старих кадрів.

Контакти: керівник проекту Дмитро Маковецький (dmitry.makovetski@gmail.com). Контактний номер телефону 095-195-75-04.

Студентський Парламент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Проект: «Cтворення громадського об’єднання сприяння поліції та підтримки громадського правопорядку в місті Миколаєві на основі студентських дружин ВНЗ міста Миколаєва».

Мета проекту: консолідація зусиль патріотично-налаштованих громадян міста, міського муніципалітету та громадських організацій для створення громадського формування сприяння поліції та підтримки правопорядку міста Миколаєва.

Види діяльності: проведення загальноміського форуму для консолідації зусиль визначення основних пріоритетних завдань поліції міста, залучення активістів для створення громадського формування, розробка програми підготовки волонтерів для патрулювання території, набір волонтерів та формування руху сприяння поліції та правопорядку.

Контакти: керівник проекту Михайло Михайлов (myhaylov.mihail@gmail.com). Контактний номер телефону 063-277-15-69.

Центр правової інформації та консультації «Право»

Проект: «Розвиток партнерських стосунків громади міста Тростянець з поліцією».

Мета проекту: формування на рівні місцевої громади сталих зв’язків поліції з громадянами, що сприяють наданню громадянам і суспільству допомоги та послуг із забезпечення безпеки та правопорядку, створення муніципальної варти.

Види діяльності: складання інтерактивної карти порушень прав людини та регулярна звітність органу внутрішніх справ перед громадою, розробити алгоритм співпраці громадськості міста з правоохоронними органами, імплементувати в діяльність громади Самбірську модель забезпечення правопорядку в громаді, моніторинг, розробка Програми забезпечення правопорядку в громаді.

Контакти: керівник проекту Євгеній Куценко (Centerjustice@ukr.net). Контактний номер телефону 050-192-18-22.

Волинська обласна громадська організація «Центр правової допомоги»

Проект: «Підтримка реформування поліції на місцевому рівні за участю громади в м. Ковель».

Мета проекту: залучити органи місцевого самоврядування до вирішення проблем громади у сфері безпеки та забезпечення правопорядку.

Види діяльності: узагальнення проблем у сфері безпеки в громаді, створення депутатської групи з депутатів Ковельської міської ради, яка опікуватиметься сферою безпеки в місті, напрацювання спільного плану діяльності та розробка Програми, випуск щомісячного інформаційного бюлетеню, навчальний семінар щодо діяльності нової поліції.

Контакти: керівник проекту Олена Матвійчук (Olena.kovel@gmail.com). Контактний номер телефону 095-623-40-11.

Громадська організація «Експертний центр з прав людини»

Проект: «Впровадження нових принципів правоохоронної діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області».

Мета проекту:  запровадження на території обраних регіонів ефективних моделей діяльності поліції з урахуванням правоохороних потреб місцевих громад.

Види діяльності: формування Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку на визначених територіях Вінницької області та міста Вінниця, проведення навчальних заходів щодо формування у працівників поліції певної психології, яка б відповідала вимогам переходу до нової моделі правоохоронної діяльності, забезпечення комп’ютерною технікою дільничних пунктів поліції з метою впровадження комунікаційної платформи «Електронний кабінет дільничного інспектора», розробка нормативно-правової бази, методології роботи поліцейських комісій, проведення аналізу досвіду інших країн – Великобританії, Латвії, Чехії, Нідерландів, США та ін. з метою знаходження найкращих рішень, розробка форм й методів планування роботи та звітування місцевої поліції.

Контакти: керівник проекту Ульяна Шадська (uliana.shadska@gmail.com). Контактний номер телефону 063-751-76-02.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: