Панельна дискусія «Інтелектуальне забезпечення діалогу: policy dialog»

3 грудня, о 12:45, у приміщенні НСК «Олімпійський» в рамках ІІІ Форуму з організаційного розвитку за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбудеться панельна дискусія «Інтелектуальне забезпечення діалогу: policy dialog».

3 грудня, о 12:45,  у приміщенні НСК «Олімпійський» в рамках ІІІ Форуму з організаційного розвитку за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбудеться панельна дискусія «Інтелектуальне забезпечення діалогу: policy dialog». Дискусія триватиме з 12:45 до 13:45.

Під час панельної дискусії буде обговорено діяльність аналітичних центрів, їхню можливу участь в проведенні реформ, взаємодія з органами державної влади та чи змінилися завдання та роль аналітичних центрів після Революції Гідності.

Модератор дискусії – Інна Підлуська, заступник виконавчого директора МФ «Відродження»

Учасники:

Олена Павленко, Виконавчий директор «Діксі Груп»

Андрій Крупник, Голова Асоціації самоорганізації населення

Георгій Касьянов, Директор «Інститут розвитку освіти», керівник Стратегічної дорадчої групи «Освіта»

Крім того у заході візьмуть участь представники всеукраїнських та регіональних аналітичних центрів, Реанімаційного пакету реформ та Стратегічних дорадчих груп.

Для реєстрації у панельній дискусії, звертайтеся до Софії Голоти, golota@irf.kiev.ua, 050 412 22 53

Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Разом із  провідними журналістами, інтелектуалами, політиками та суспільними лідерами думок учасники Форуму обговорюватимуть роль неурядових організацій в розбудові культури миру в Україні.

Стратегічні дорадчі групи (СДГ) – це спільна ініціатива керівництва України та засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, спрямована на залучення високопрофесійних українських і міжнародних експертів для консультативного сприяння уряду в якісній розробці стратегічних підходів до реформ, оптимальному використанні міжнародної допомоги, консолідації політики донорів задля допомоги реформам в Україні, а також у розв’язанні поточних питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: