Онлайн майстерні «Комунікація суспільно важливих справ (на прикладі судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні)»

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на майстерні «Комунікація суспільно важливих справ (на прикладі судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні)».

Загалом передбачено 5 аналогічних майстерень, що відбудуться 24 травня, 28 травня, 31 травня, 1 червня, 2 червня о 11.00 год. При реєстрації ви можете обрати більш зручну для себе дату. Участь в Майстерні можна взяти лише один раз. Орієнтовна тривалість кожної майстерні 3 години.

В першу чергу заходи розраховані на працівників/ць судів, органів прокуратури та правоохоронних органів, адвокатів/ок, медіа та усіх, хто залучений до комунікації судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні.

Майстерня буде складатись із:

  • Набору інформаційних ресурсів для ознайомлення до онлайнової зустрічі.
  • Проведення онлайнової зустрічі тривалістю 3 години платформі Zoom. До участі у кожній майстерні буде запрошено близько12 людей із забезпеченням представництва різних цільових груп. Тож кожен учасник та учасниця отримають можливість активної участі у навчанні. Усім учасникам та учасницям обов’язково потрібно мати камеру та мікрофон під час майстерні, щоб взяти повноцінну участь у заході.
  • Індивідуального виконання постзавдання по тематиці Майстерні (протягом тижня з дня участі у онлайновій зустрічі). На виконання постзавдання буде необхідно орієнтовно 2 години.

Учасники та учасниці майстерень зможуть:

  • Зрозуміти важливість співпраці різних зацікавлених сторін у забезпеченні права громадськості знати правду про перебіг подій збройного конфлікту;
  • З’ясувати специфіку роботи судів, правоохоронних та безпекових органів, медіа;
  • Розглянути типові помилки комунікації судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні
  • Отримати іменний електронний сертифікат про походжання навчання тривалістю 6 годин (за умови участі у онлайновій зустрічі та виконання постзавдання);
  • Отримати пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

Звертаємо вашу увагу, що відеозапис майстерень оприлюднюватись та поширюватись не буде.

Експерти/ки Майстерень:

Назарій Боярський, правозахисник, член правління ГО «Вектор прав людини». Незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки досліджень на тематику комунікаційної діяльності судової влади.

Дар’я Свиридова, перша заступниця Постійного Представника Президента України в АРК, експертка з багаторічним досвідом у сфері захисту прав людини, зокрема в умовах міжнародного збройного конфлікту в Україні.

Аркадій Бущенко, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду. З 2003 р. займався правозахисною діяльністю, працював адвокатом. У 2008 і 2010 рр. обирався головою правління Української Гельсінської спілки з прав людини, що об’єднує 30 правозахисних організацій України, у 2012-2017 роках виконавчий директор спілки. 

Реєструйтесь на вебінар до 22 травня за посиланням. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Чекаємо вас на Майстернях!

Запрошуємо долучитись до Facebook-події.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості».

Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.

Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: