Ольга Квашук, менеджерка програми “Європа і світ”

Здобула економічну освіту у Києво-Могилянській академії.

Приєдналася до команди Фонду як асистентка програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – програми міжнародних обмінів. Як зауважує Ольга, ця робота дала їй можливість познайомитися з експертами та професіоналами, відвідати заходи з моніторингу державної допомоги, державних фінансів, реформ, та допомогло усвідомити важливість і вплив громадського моніторингу на їх успішне впровадження.

У 2012 році приєдналася до Європейської програми Фонду як її менеджерка, займаючись координацією ініціатив програми, зокрема і тих, що фінансуються ЄС і спрямовані на підтримку європейської інтеграції України, ефективних проєвропейських реформ, Європейського Зеленого курсу тощо.  

У 2022 році пройшла сертифікатну програму з моніторингу та оцінки (M&E) Коледжу Європи (Бельгія), спрямовану на поглиблене розуміння основних принципів та методів моніторингу та оцінки проєктів, що фінансуються ЄС.

У 2023 році, з розширенням сфери діяльності програми, почала також працювати з темами Глобального Півдня, посиленням спроможності глобальної публічної дипломатії України та збільшення підтримки України.

Експертка з питань євроінтеграції та проінтеграційних реформ, менеджменту в сфері підтримки громадського сектору, міжнародної адвокації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: