Ольга Гальченко, менеджерка програми “Громадянська стійкість”

 

Здобула освіту з міжнародного публічного управління в Sciences-Po Paris та бакалаврський ступінь з військових досліджень в King’s College London. 

До команди Фонду приєдналась у 2012 році як менеджерка програми «Права людини і правосуддя», працюючи над розвитком ініціатив, спрямованих на зміцнення громадянської стійкості, права людини та справедливості. 

Як менеджерка програми відповідала за управління грантами, координацію проєктів та надання експертної підтримки в галузі реабілітації та реінтеграції ветеранів, підтримки сімей загиблих, допомоги жертвам війни, людської безпеки, психічного здоров’я та згуртування громад. 

Має досвід у формуванні, менторстві, розвитку та інституціоналізації різноманітних мереж, рухів та спільнот, а також управлінні проєктами, включаючи оцінку потреб, розробку навчальних програм та підвищення потенціалу партнерських організацій.

Значний внесок Ольги у розвиток суспільства включає запуск руху параюристів в Україні, розробку програми навчання для громад, спрямованих на адаптацію планування та ресурсів до потреб населення у сфері безпеки та людської безпеки, а також наставництво для мережі правових центрів, що входять до складу НГО “Мережа правового розвитку”.

З 2023 року приєдналась до команди програми «Громадянська стійкість», очоливши напрямок роботи з підтримки ветеранів та їх родин, розвитку ветеранської політики та зміцнення ветеранського руху в Україні загалом.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: