Оксана Дащаківська, керівниця Львівського офісу

 

Отримала диплом з відзнакою з політології у Львівському національному університеті ім. І. Франка у 2003 році, а у 2007 році захистила докторську дисертацію з політології.

Проходила міжнародні стажування у США та Польщі. До того, як приєдналась до команди Фонду, очолювала Львівську обласну організацію ВГО “Комітет виборців України” та викладала на кафедрі історії та теорії політичної науки Львівського національного університету ім. І. Франка.

З 2003 року є також старшою викладачкою УКУ. Зараз викладає курси з  управління, розвитку моніторингу та оцінювання роботи неприбуткових організацій, адвокації й комунікації, лідерства в громадському секторі.

У 2014 році очолила Західноукраїнське регіональне представництво Міжнародного фонду “Відродження”, а з 2023 року керує львівським офісом Фонду.

Була відзначена престижними нагородами, зокрема медаллю Президента України за заслуги у відзначенні 25-ї річниці незалежності України (2016).

Співведуча подкасту про сучасні політичні тренди «Макіавельки» (Sebto).

Експертка у сфері управління неурядовими організаціями, комунікацій та адвокації, фасилітації і модерування дискусій.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: