Охорона здоров’я та соціальні гарантії в зоні АТО і на окупованих територіях

26 жовтня о 13.30 в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2, м. Київ) відбудеться прес-брифінг з порушення прав людини на охорону здоров’я та інші соціальні гарантії у зоні АТО, на окупованих територіях.

26 жовтня о 13.30 в Українському кризовому медіа центрі  (Український дім, вул. Хрещатик, 2, м. Київ) відбудеться  прес-брифінг з порушення прав людини на охорону здоров’я та інші соціальні гарантії у зоні АТО, на окупованих територіях.

Прес-брифінг відбудеться за результатами проекту «Рука допомоги», який з початку року реалізовує в Луганській та Донецькій областях ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» за  фін. підтримки МФ «Відродження» .

Проект «Рука допомоги», спрямований на вивезення з окупованих територій людей, дітей з тяжкими хронічними захворюваннями, обмеженими можливостями і надання вимушеним переселенцям медичних та юридичних послуг, а також психологічної підтримки, гуманітарної допомоги,  пошуків житла тощо.

Для цього були створені 2 мультидисциплінарні осередки у складі регіонального, медичного координатора, юриста у смт. Біловодськ та м. Маріуполь, які з січня 2016 р. створили альтернативну систему надання потребуючим людям соціальних послуг. На сьогоднішній день було прийнято більше 200 осіб.

За результатами проекту на прес-брифінгу громадськості  будуть

1)      визначені найперші потреби ВПО у зоні АТО, потреби людей з тяжкими хронічними захворюваннями, соціально незахищених верств населення, які проживають в умовах військового конфлікту;

2)      окреслені складнощі з якими стикаються ВПО та запропоновані механізми вирішення цих проблем;

3)       запропонована система соціального обслуговування вимушених переселенців, їх вивезення їх з окупованих територій у зоні АТО, на прифронтових територіях, у містах найбільшої концентрації ВПО;

Спікери:

  1. Ксенія Шаповал-Дейнега, менеджер Програмної ініціативи “Громадське здоров’я” МФ «Відродження»
  2. Сергій Дмитрієв  керівник проекту, Голова Правління ГО ЕЛЕОС-УКРАЇНА Заступник Голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП, виконавчий секретар Комісії соціального служіння ВРЦіРО;
  3. Олександра Ашрапова, координатор регіонального розвитку та моніторингу проекту, програмний менеджер ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА»;
  4. Сергій Горобцов, регіональний координатор (Донецька обл), Голова Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП, директор хоспісу «Будинок милосердя» (с. Греково-Олександрівка Донецька обл. наразі окуповані території)», керуючий Донецькою єпархією, архієпископ Донецький і Маріупольський, керівник «ЕЛЕОС-ДОНЕЦЬК»
  5. Афанасій Яворський, регіональний координатор Луганська обл., керівник «ЕЛЕОС-ЛУГАНСЬК», єпископ Луганський і Сєверодонецькій, керуючий Луганською єпархією.
  6. Людмила Дуванова, юрист ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» (смт. Біловодськ Луганська обл., переселенка з м. Хрустальний Луганська обл.)

Контакти: Ашрапова Олександра, eleos.ukraine@gmail.com, +380935713068.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: