Оголошено переможців конкурсу міні-грантів проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»

19 жовтня в приміщенні Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя» оголосили результати конкурсу міні-грантів за проектом «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що фінансується у рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

На конкурс було подано 20 проектів як громадських організацій, так і ініціативних груп громадян. За підсумками роботи конкурсної комісії було відібрано 7 проектів, які реалізовуватимуться в Мелітополі. Загальна сума на підтримку цих проектів складає 70 тисяч гривень.

Секретар Мелітопольської міської ради Сергій Вальтер відзначив, що перемога громадської організації Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя» у конкурсі на отримання фінансування від Міжнародного фонду «Відродження» є ще одним важливим досягненням цієї Асоціації в розвитку громадянського суспільства та реальною можливістю активізувати громаду для сприяння реформами в житлово-комунальному господарстві міста. Освоєння саме цього гранту, на думку Сергія Вальтера – це реальна можливість підтримати ініціативні групи та ОСББ. За його словами, проект «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя» сприятиме розвитку ініціатив на початковому рівні та дозволить вирішити нагальні проблеми міста та конкретного будинку-переможця конкурсу. Загалом, реалізація таких мікрогрантів забезпечує найтісніший зв’язок із пересічними громадянами та покращує їхній добробут, вважає п. Вальтер. Саме завдяки ініціативам громадян через реалізацію таких проектів з’являється можливість познайомитися з громадськими організаціями, дізнатись про їхню роботу. В подальшому це створить сприятливі умови для реформування ЖКГ у місті Мелітополі шляхом створення ОСББ.

Депутат Мелітопольської міської ради, голова конкурсної комісії Тарас Генов звернув увагу присутніх на те, що конкурсна комісія очікувала більш активної участі ОСББ в конкурсі. А член конкурсної комісії Василь Іщенко привітав переможців і відзначив, що головне – повірити в себе, зламати стереотип мислення, мовляв від нас нічого не залежить.

Результати конкурсу

Назва організації

Назва проекту

Зауваження

1.

ОСББ «Альянс»

«Благоустрій прибудинкової території для створення умов проживання дітей з малозабезпечених сімей»

Підтримати за умови скорочення бюджету до 12 500 грн.

2.

Ініціативна група ОСББ «Оселя-38»

«Благоустрій прибудинкової території з урахуванням потреб дітей інвалідів»

Підтримати за умови скорочення бюджету до 12 500 грн.

3.

Громадська організація «Юридичний клуб «Право»

«Створення сприятливих організаційно – методичних  умов для утворення і функціонування ОСББ»

Підтримати за умови скорочення бюджету до 10 000 грн.

4.

ОК № 26 «Рассвет»

«Поліпшення умов шляхом благоустрою території»

Підтримати в повному обсязі 3 000 грн.

5.

ОСББ «Дружний будинок»

«Реконструкція системи освітлення сходових клітин будинку з використанням датчиків руху»

Підтримати в повному обсязі 11 300 грн.

6.

Ініціативна група ОСББ «Мрія»

«Дитячі мрії повинні збуватись» комплексний підхід до благоустрою прибудинкових територій»

Підтримати за умови об’єднання 2-х проектів ОСББ «Мрія» та скорочення бюджету до 12 500 грн.

7

Ініціативна група ОСББ «Мрія»

«Дитячий майданчик ЗА благоустрій прибудинкових територій»

Підтримати за умови об’єднання проектів ОСББ «Мрія» та скорочення бюджету до 12 500 грн.

8

Ініціативна група

«Паспортизація будинків ОСББ для подальшої участі в програмах енергозбереження»

Підтримати за умови скорочення бюджету до 8 200 грн.

Метою проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що здійснюється Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

Джерело і фото: Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя»

Керівник проекту – Ірина Сінделі – т. (0619) 43-26-59, e-mail: MelitopolOsbb@mail.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: