Оголошено набір на участь у Київській практичній програмі посилення правової спроможності-2019

Як учасник Програми Ви отримаєте практичне рішення для розширення (та покращення якості) доступу до правосуддя у вашій країні/регіоні/громаді. Ви отримуватимете постійну підтримку, післянавчальний супровід експертів програми та майданчик для обміну досвідом та мережування з колегами.

Українська Школа Практичних Знань з питань доступу до правосуддя радо оголошує набір на участь у Київській практичній програмі посилення правової спроможності-2019, що відбудеться у місті Києві (Україна) 13-18 вересня 2019 року.

Програма – це  5 насичених днів обміну досвідом з командами з інших країн. Це пошук та пілотування життєздатних та людино-орієнтованих рішень у сфері доступу до правосуддя, відповідно до національних контекстів. Це орієнтація на Ваш запит та вирішення системних проблем.

Ми пропонуємо унікальний інноваційний підхід до навчання та післянавчального супроводу. Протягом усіх п’яти днів з вами будуть експерти-куратори, які допоможуть та порадять. Ви зможете як представити свій національний досвід, так і побачити зсередини, як забезпечують доступ до правосуддя в Україні.

Як учасник Програми Ви отримаєте практичне рішення для розширення (та покращення якості) доступу до правосуддя у вашій країні/регіоні/громаді. Ви отримуватимете постійну підтримку, післянавчальний супровід експертів програми та майданчик для обміну досвідом та мережування з колегами.

Переваги для національних команд:

·      можливість вироблення практичних рішень для розширення (та покращення якості) доступу до правосуддя;

·      посилення міжсекторальної взаємодії (державний, громадський, приватний сектори), покращення координації та комунікації на національному рівні;

·      інноваційний дизайн Програми для генерування ідей та вироблення нестандартних рішень;

·      наскрізна експертна підтримка у розробці та пілотуванні рішень для розширення (та покращення якості) доступу до правосуддя;

·      можливість стати частиною міжнародної спільноти практиків у сфері доступу до правосуддя.

Хто може взяти участь? Запрошуємо національні команди, до складу яких входять представники інституцій та спільнот, які працюють у сфері доступу до правосуддя, зокрема:

·      параюристи;

·      представники вразливих та маргіналізованих спільнот;

·      лідери місцевих громад (муніципалітетів, місцевого самоврядування тощо);

·      урядові та неурядові провайдери правової допомоги;

·      адвокатура;

·      представники Міністерств та державних агенцій;

·      інші зацікавлені сторони.

Як взяти участь? Відбір на навчання здійснюється на конкурсній основі. Участь у конкурсі передбачає три етапи:

1)  до 3 липня 2019 року необхідно подати свою заявку на участь. Подати заявку можна за посиланням: https://urlzs.com/GypFk 

2)  усі заявники будуть повідомлені про результати відбору до 5 липня.

3)   до 9 липня 2019 року необхідно визначитися зі складом національної команди. Команда має складатися щонайменше з 4 представників різних секторів у сфері доступу до правосуддя. Ви отримаєте перелік усіх представників Вашої країни чи регіону та оберете склад Вашої команди самостійно.

4)    у період до 18 липня 2019 року пройти командне відео-інтерв’ю з організаторами навчання. В інтерв’ю мають взяти участь усі представники Вашої національної команди. Ви отримаєте детальні інструкції щодо того, як пройти відео-інтерв’ю, це нескладно.

Що далі? Вас повідомлять електронною поштою про рішення відбіркової комісії. Буде відібрано 5 команд з різних країн. У разі позитивного рішення щодо участі Вашої команди, організатори будуть з Вами на постійному контакті для того, щоб забезпечити максимально корисне наповнення програми саме для Вас.

Організатори забезпечують проживання, харчування команд та транспортні витрати на навчальні візити Україною в межах програми. В окремих випадках організатори можуть забезпечити проїзд команди до Києва та назад, це може бути вирішено в індивідуальному порядку.

Робочі мови Програми будуть обрані відповідно до складу країн-учасниць. Базова мова Програми – англійська. Можливі варіанти: українська, російська, іспанська, французька. Якщо серед перелічених мов немає такої, яку Ви могли б використати, як робочу, повідомте про це, організатори надають можливість для перебування Вашого перекладача протягом навчання.  

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, на електронну адресу Програми: kyiv.lepp@gmail.com

До зустрічі у Києві!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: