Оголошено конкурс на участь у комісії програми стипендій для ромських студентів

Програма “Рома України” та Ромський освітній фонд оголошують конкурс на участь у  комісії програми стипендій для ромських студентів

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” та Ромський освітній фонд (Будапешт) оголошують конкурс на участь у Національній відбірковій комісії програми стипендій для ромських студентів.

Комісія підіб’є підсумки програми стипендій для ромських студентів, що навчаються у вишах України, на 2011-2012 навчальний рік.

Комісія складається з трьох осіб (не обов’язково ромської національності). За результатами конкурсу до комісії буде залучено двоє людей.

Вимоги до членів комісії:
– диплом магістра, бажано ступінь кандидата наук або еквівалент;
– діяльність претендента має бути пов’язана з викладанням або активністю в громадських організаціях, бажано ромських НУО;
– бажано досвід роботи зі стипендійними програмами;
– кандидати не можуть бути учасниками стипендійної програми протягом терміну членства в комісії.

Порядок роботи Національної відбіркової комісії:
1. Члени комісії отримують заявки (аплікаційні форми) студентів програми, інструкції щодо заповнення заявок, детальний порядок денний засідань комісії.
2. Члени комісії опрацьовують подані заявки та додатки (орієнтовно 120-130 штук) і оцінюють кожну заявку за стандартною формою.
3. Члени комісії проводять інтерв’ю з кандидатами, що подаються вперше, та розглядають і обговорюють заявки кандидатів, які подаються не вперше.
4. Члени комісії спільно з представником Ромського освітнього фонду приймають рішення щодо підтримки чи відхилення заявок.

Орієнтовна тривалість роботи члена комісії – 4 дні впродовж червня (враховуючи 2 робочі дні на розгляд заявок і написання оцінок по кожній із них і 2 дні на проведення співбесід з новими заявниками та підбиття підсумків). У травні членів комісії запросять пройти двогодинний он-лайн тренінг щодо оцінки заявок у 2011 році.

Члени Національної відбіркової комісії мають:
– уміти брати інтерв’ю;
– бути неупередженими в оцінці заявників (аплікантів);
– повідомити комісію, якщо є особистий зв’язок із кандидатом, та не брати участі в голосуванні за таких кандидатів;
– не використовувати та не розкривати інформації, отриманої про заявників, для будь-яких цілей і сприймати її як конфіденційну.

Орієнтовний гонорар – 1500-2000 грн. Він залежатиме від кількості поданих заявок і кількості заявників, що подаються на програму вперше.

Зацікавленим слід зголоситися до 13 травня на електронну адресу координатора стипендійної програми Ромського освітнього фонду в Україні Наталії Кияк kyyak@irf.kiev.ua, надіславши своє резюме та короткий мотиваційний лист щодо досвіду в подібних сферах.

Контакти:
“Рома України”
Наталія Кияк, kyyak@irf.kiev.ua
(044) 461 95 00

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: