Оголошено конкурс на посаду Координатора кампанії по забезпеченню доступу до знеболення

Міжнародний фонд «Відродження», Фонди Відкритого суспільства Програма “Громадське здоров’я” оголошують конкурс на посаду Координатора кампанії  по забезпеченню доступу до знеболення (попередження тортур, жорстокого та такого, що принижує людську гідність поводження в системі охорони здоров’я)

Міжнародний фонд «Відродження»

Фонди Відкритого суспільства

Програма “Громадське здоров’я”

оголошують конкурс на посаду Координатора кампанії
по забезпеченню доступу до знеболення (попередження тортур, жорстокого та такого, що принижує людську гідність поводження в системі охорони здоров’я)

Міжнародний фонд «Відродження» входить до мережі фондів, заснованої відомим фінансистом і філантропом Джорджем Соросом, і є благодійною організацією, що має на меті фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Основні обов’язки:

 • Розробка і впровадження стратегії та плану дій щодо Кампанії по забезпеченню доступу до знеболення, пошук основних партнерів.
 • Координація програмної та операційної діяльності в рамках Кампанії з двома основними компонентами Програми: “Паліативна допомога” і “Право та громадське здоров’я”.
 • Спільна підготовка бюджету та робочого плану з МФВ і мережею Фондів Відкритого Суспільства, безпосередня робота з грантотримувачами та розвиток нових ініціативних груп/організацій, діяльність яких буде фокусуватись на просуванні прав людини.
 • Супровід грантів, наданим організаціям,  в рамках Кампанії по забезпеченню доступу до знеболення  в Україні.
 • Визначення можливостей та інструментів для проведення мобілізаційних та адвокаційних заходів за напрямком Кампанії по  забезпеченню доступу до знеболення в Україні.
 • Налагодження співпраці із правозахисними організаціями, об’єднаннями пацієнтів/родичів та близьких і медичними  працівниками в різних регіонах України з метою адвокації (на національному рівні) проведення  необхідних реформи в галузі та законодавчого закріплення права на доступ до  адекватного знеболення.
 • Надання експертної та технічної підтримки неурядовим організаціям, пошук нових партнерів, презентації проектної діяльності.

 

УВАГА! Координатор кампанії по забезпеченню доступу до знеболення (попередження тортур, жорстокого та такого, що принижує людську гідність поводження в системі охорони здоров’я) Програми “Громадське здоров’я” працюватиме у двох командах: Програми «Громадське здоров’я» МФВ та Кампанії програми «Громадське здоров’я» мережі Фондів Відкритого суспільства, Нью-Йорк (США).

Вимоги до кандидатів:

 • Вища освіта у галузі журналістики та/або PR; кандидати із освітою у галузі громадського здоров’я чи соціальної роботи також вітатимуться.
 • Досвід фахової діяльності у галузі журналістики,  PR та  громадського здоров’я (не менше 3-ьох років).
 • Обов’язковий фаховий досвід з проведення публічних кампаній, громадської мобілізації та гуртування людей навколо проблеми.
 • Відмінні навички розмовного та письмового спілкування українською та англійською мовами. Підтверджені навички публічних виступів, підготовки та проведення презентацій, проведення досліджень, підготовка матеріалів для публікацій (написання та редагування).
 • Спроможність перетворити програмний досвід на адвокаційні послання та згуртувати людей навколо питання доступу до знеболення.
 • Дипломатичні здібності, здатність слухати, впевнено та ефективно спілкуватися із представниками різноманітних культур, соціально-вразливих спільнот, а також із урядовими посадовими особами.
 • Спроможність ефективно працювати та виконувати різноманітні задачі як незалежно, так і в команді. Спроможність працювати і в національній, і міжнародній командах.
 • Навички програмного та грантового менеджменту, включаючи стратегічне планування, планування діяльності програми, моніторинг та оцінку.
 • Упевнені організаційні та менеджерські навички та увага до деталей.
 • Толерантне, неупереджене ставлення до представників вразливих груп населення

 

Детальнішу інформацію можна знайти за адресою https://www.irf.ua/ua/programs/health та на порталі щодо прав пацієнта, який підтримується МФВ – www.healthrights.in

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV та супроводжувальний лист (українською та англійською мовами) не пізніше 12 січня 2011р. із позначкою «Конкурс на вакансію координатора Кампанії по забезпеченню доступу до знеболення  в Україні» Христині Басілії на адресу basiliya@irf.kiev.ua. По телефону консультації не надаватимуться.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: