Одеським ОСН надано близько 200 консультацій

В Одесі відбулася прес-конференція за підсумками VI міської конференції органів самоорганізації населення та проекту “Самоорганізація населення в Одесі: друге дихання”

14 листопада в Одесі відбулася прес-конференція за підсумками VI міської конференції органів самоорганізації населення та проекту “Самоорганізація населення в Одесі: друге дихання”. Проект здійснює Одеський суспільний інститут соціальних технологій за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У конференції брали участь близько 200 представників будинкових, вуличних, квартальних, мікрорайонних комітетів самоорганізації населення й ініціативних груп зі створення нових ОСН.

Директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій Андрій Крупник розповів, що в межах проекту проведено п’ять семінарів-тренінгів як із досвідченими лідерами ОСН, так і з представниками ініціативних груп зі створення нових ОСН. Заходи було присвячено підготовці загальних зборів мешканців, організації роботи з людьми та з документами, бухгалтерському обліку, роботі з Інтернетом,

Крім того, фахівці інституту надали близько 200 індивідуальних і групових консультацій представникам ОСН, міських і районних служб, а також мешканцям міста щодо створення та діяльності ОСН. Кільком ОСН надано послуги з бухгалтерського супроводу їхньої діяльності.

Учасники прес-конференції звернули увагу на необхідність якнайшвидшого ухвалення Програми сприяння розвитку самоорганізації населення на 2012-2015 роки. У ній вони пропонують передбачити можливість ОСН формувати власні бюджети, а також прописати роль міської влади в організації громадської участі для вдосконалення системи ЖКГ і благоустрою мікрорайонів.

Резолюція VI міської конференції органів самоорганізації населення

Одеський суспільний інститут соціальних технологій
Андрій Крупник
(048) 738 68 30
kroupnik@tm.odessa.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: