Нові видання з питань залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні та системи публічних політик в Україні

За підтримки програми "Посилення впливу громадянського суспільства"  вийшли з друку нові книжки, присвячені питаням залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні  та системі розробки та здійснення публічних політик в Україні.

За підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  вийшли з друку нові книжки, присвячені питаням залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні  та системі розробки та здійснення публічних політик в Україні.

1. “Залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні. Робочий зошит “, за редакцією  В.Ф. Вурстюка — Чернігів: Б.в, 2004. — 89 с.

До робочого зошита ввійшли матеріали, підготовлені для проведення семінарів стосовно залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні. Він містить анотації виступів, інформацію про викладачів, питання та тести для самоконтролю знань, а також деякі визначення та схеми функціонування системи місцевого самоврядування в Україні.

Видання призначене для посадових осіб місцевого самоврядування, а також для всіх, хто цікавиться проблемами становлення та розвитку місцевого самоврядування в Україні.

2.  “Система розробки і здійснення публічних політик в Україні”, за редакцією О.П. Дем’янчука. — К.: Факт, 2004. — 224с.:іл.

У цій колективній монографії розглядаються результати дослідження системи вироблення та здійснення публічних (державних) політик в Україні.

Перша частина книжки присвячена теоретичним питанням аналізу політики, її характеристикам і атрибутам, а також опису існуючих в Україні підходів до розробки державної політики.

У другій частині подані результати аналізу публічної політики стосовно вирішення таких суспільних проблем, як невідповідність підготовки фахівців з вищою освітою структурі попиту на ринку праці, демографічна криза в Україні та гальмування розвитку місцевого самоврядування.

Останній розділ являє собою узагальнення теоретичних і прикладних досліджень і містить певні висновки та прогнози стосовно можливих негативних наслідків збереження існуючих принципів виробництва і здійснення публічної політики.

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: