Нове дослідження про форми, причини та наслідки нової економіки

За підтримки спільної програми "Проект перекладів" Міжнародного фонду "Відродження" та Ґете-Інституту в київському видавництві "Таксон" у серії Ex Professo вийшла друком книжка "Нова економіка: Форми вияву, причини і наслідки" за редакції Хеннінґа Клодта та ін., в перекладі з німецької на українську мову під керівництвом та науковим редагуванням докт.екон.наук, проф. В.В.Рокочої.

За підтримки спільної програми “Проект перекладів” Міжнародного фонду “Відродження” та Ґете-Інституту в київському видавництві “Таксон” у серії Ex Professo вийшла друком книжка “Нова економіка: Форми вияву, причини і наслідки” за редакції Хеннінґа Клодта та ін., в перекладі з німецької на українську мову під керівництвом та науковим редагуванням докт.екон.наук, проф. В.В.Рокочої.

Нова економіка продовжує жити , незважаючи на крах багатьох Dot.coms, незважаючи на те, що на ринках акцій луснула спекулятивна бульбашка. Після кінця міфу про економіку, яка позбавлена усіх закономірностей й необмежена у своєму зростанні, почали вести мову про те, що залишилося і що буде далі.

Залишилися сучасні інформаційні та комунікаційні технології, передусім Інтернет, які містять у собі величезний потенціал для створення нових ринків і перевороту в традиційних виробничих структурах. Чи залишилося ще щось від первісного піонерського духу нової економіки, чи він уже давно інфікував стару економіку? Чи відійшли з Dot.gones у небуття також їхні інноваційні торгові моделі, чи вони лише чекають на те, щоб бути поставленими на соліднішу основу? Наскільки глибоко проникла реструктуризація у традиційні галузі економіки й куди вона веде?

Це питання, які розглядаються у дослідженні. Водночас воно є підсумковим звітом Інституту світової економіки з однойменного дослідного проекту, ініційованого і здійсненого за фінансової підтримки фонду Хайнца Ніксдорфа. Дослідження є колективною роботою Еріха Ґундлаха, Йорна Кляйнерт, Катаріни Зайлер, Клаудії М.Бух і Ральфа Хайнріха, Бйорна Хрістенсена, Юрґена Штена, Даніеля Піацоло та Хеннінґа Клодта, який, водночас, був відповідальним керівником проекту.

Видавництво “Таксон”: http://www.taxon.kiev.ua

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: