НЕ епік-фейл. Журналісти і редактори розкажуть про те, як вчитися на своїх помилках

Захід присвячений запуску онлайн-курсу “Фактчек: довіряй-перевіряй”. Всіх хто, втомився від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків, запрошуємо на онлайн курс.

НЕ епік-фейл. Журналісти і редактори розкажуть про те, як вчитися на своїх помилках

Редактори найкращих українських редакцій розповідають про свої найбільші фейли, як вчилися журналістиці на власних помилках, де шукають інформацію, як її перевіряють і як створювати якісний контент в умовах шаленого потоку інформації.

Bloomberg опублікував некролог про ще живого Стіва Джобса. CNN сплутав дату в листуванні та звинуватив Трампа-молодшого у зв’язках з російською розвідкою. The New York Times написала статтю про Північну Корею, взявши за основу жарт у Твіттері.

Помиляються всі — навіть найкращі ЗМІ. Якісні медіа визнають помилки і вчаться на них, погані ж — ховають, заперечують і роблять вигляд, що нічого не сталося. Поговорити про те, як створюється якісна інформація в Україні, ми запросили редакторів та журналістів, які, на нашу суб’єктивну думку, зробили багато для розвитку журналістики в Україні. Вони розповідатимуть про свої помилки, до чого вони призводили та як уникати прикрих фейлів у роботі журналіста та редактора. 

Своїм досвідом будуть ділитися:

  • Катерина Коберник, шеф-редактор “The Бабель”
  • Ілля Жегульов, спецкореспондент “Медуза”
  • Юлія МакГаффі, головний редактор NV.ua
  • Дмитро Кошовий, заступник директора ІА «Інтерфакс Україна»

Модератор – Борис Давиденко, головний редактор VoxUkraine

Захід присвячений запуску онлайн-курсу “Фактчек: довіряй-перевіряй”. Всіх хто, втомився від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків, запрошуємо на онлайн курс. Навчання безкоштовне. Реєстрація відкрита за посиланням.

Онлайн курс створено VoxUkraine та студією онлайн-освіти EdEra за сприянням фонду Відродження та інформаційної підтримки Детектор Медіа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: