Найкращі практики електронного врядування буде висвітлено в кейсах

14 лютого в Києві відбулася робоча майстерня (воркшоп) “Кейси найкращих практик для влади”

14 лютого в Києві відбулася робоча майстерня (воркшоп) “Кейси найкращих практик для влади”. Захід провела Асоціація органів місцевого самоврядування “Міста електронного врядування України” спільно з ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Валентина Дарнопих, виконавчий директор Асоціації “Міста електронного врядування України”, зазначила, що, сьогодні існує ціла низка міст, які активно використовують різноманітні інструменти електронного врядування для підвищення ефективності діяльності місцевих органів влади та можуть поділитися власним досвідом з іншими муніципалітетами, що готові приєднатися до становлення електронної демократії.

За словами Олега Левченка, виконавчого директора ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”, незважаючи на низку напрацювань у сфері е-врядування на місцевому рівні, досі немає загальної картини розвитку електронного врядування в містах України та єдиного бачення того, як слід упроваджувати й розвивати цю систему.

Софія Голота, менеджер програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, зазначила, що сприяння розвитку електронного врядування в містах України є одним із пріоритетів фонду. Вона відзначила важливість дослідження найкращих напрацювань у сфері е-врядування.

Учасники зустрічі домовилися співпрацювати задля формування депозитарію найкращих практик у сфері електронного врядування й оголосити на початку березня національний конкурс кейсів.

Контакти:
Асоціація органів місцевого самоврядування
“Міста електронного врядування України”
Ірина Бордюгова
095 629 76 30
e-town@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: