На шляху підвищення ефективності антикорупційної політики в Чернігові та Чернігівській області: можливості для співпраці громади та влади

23 квітня о 9:30 у Чернігові (готель “Україна”, конференц-зал, 4-й поверх, вул. Миру, 33) відбудуться громадські збори “На шляху підвищення ефективності антикорупційної політики в м. Чернігові та Чернігівській області: можливості для співпраці громади та влади”

23 квітня о 9:30 у Чернігові (готель “Україна”, конференц-зал, 4-й поверх, вул. Миру, 33) відбудуться громадські збори “На шляху підвищення ефективності антикорупційної політики в м. Чернігові та Чернігівській області: можливості для співпраці громади та влади”. Захід проводить Чернігівський обласний осередок ВМГО “Демократичні перетворення України” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

З оприлюдненими раніше експертними висновками та пропозиціями щодо виконання антикорупційного законодавства Чернігівською ОДА, міським головою та міською радою Чернігова можна ознайомитися на сторінці проекту в мережі Facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100005648104774

Проект відкритого звернення учасників громадських зборів

Контакти:
Чернігівський обласний осередок
ВМГО “Демократичні перетворення України”
050 38 24 661
093 98 050 11
project55@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: