На круглому столі в Києві обговорять цифрові сервіси української науки

Основна тематика виступів і обговорень: ключові тенденції розвитку цифрових сервісів та їх вплив на сферу науки та інновацій; європейська хмара відкритої науки - сучасний стан справ та умови доступу; основні положення проекту Концепції розвитку українських дослідницьких e-інфраструктур; формування і розвиток всеукраїнського цифрового наукового простору; розробки і пропозиції українських організацій у сфері цифровізації науки та використання результатів досліджень; розвиток сервісів національних цифрових інфраструктур: УРАН, УарНЕТ, Український ГРІД; національний репозитарій академічних текстів в Україні – стан, проблеми і перспективи розвитку; інтеграція українських наукових видань у світовий науковий простір.

У середу, 20 лютого 2019 р., Громадська організація Агенція європейських інновацій та Міністерство освіти і науки України у співпраці з робочою групою «Цифровізація науки. Національна хмара відкритої науки» Координаційної ради з питань розвитку цифрової економіки та суспільства проведуть круглий стіл «Розвиток цифрових сервісів української науки та можливості співпраці із цифровими платформами Європейського дослідницького простору», де за участю наукової громадськості та бізнес середовища обговорять реальні можливості імплементації підготовлених пропозицій за участю ключових організацій у даній сфері.

Основна тематика виступів і обговорень: ключові тенденції розвитку цифрових сервісів та їх вплив на сферу науки та інновацій; європейська хмара відкритої науки – сучасний стан справ та умови доступу; основні положення проекту Концепції розвитку українських дослідницьких e-інфраструктур; формування і розвиток всеукраїнського цифрового наукового простору; розробки і пропозиції українських організацій у сфері цифровізації науки та використання результатів досліджень; розвиток сервісів національних цифрових інфраструктур: УРАН, УарНЕТ, Український ГРІД; національний репозитарій академічних текстів в Україні – стан, проблеми і перспективи розвитку; інтеграція українських наукових видань у світовий науковий простір. Захід проходитиме за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Запрошуємо представників ЗМІ

Що? Де? Коли? Доповідачі Круглий стіл «Розвиток цифрових сервісів української науки та можливості співпраці із цифровими платформами Європейського дослідницького простору» Медіа-центр Київського прес-клубу, м. Київ, вул. Хрещатик 27А 20 лютого, 2019 р., 10:00 – 14:00. Реєстрація з 09:45 . Відповіді на запитання ЗМІ о 12.00

  • Кульчицький І.І., президент ГО Агенція Європейських Інновацій
  • Чеберкус Д.В., генеральний директор директорату науки МОН України
  • Нікітін Ю.О., експерт ЄК, зав.сектору інновацій Інституту надтвердих матеріалів НАН України
  • Василенко А.Ю., державний експерт директорату науки МОН України
  • Галаган В.Г., виконавчий директор Асоціації УРАН
  • Назаровець С.А., заступник директора з наукової роботи ДНТБ України
  • Ночвай В.І., с.н.с. ІПММС НАН України, керівник лабораторії трансферу технологій КАУ
  • Чмир О.С., зав.відділу супроводження академічних ресурсів ДНУ УкрІНТЕІ
  • Єгорченко І.А., с.н.с. Інституту математики НАНУ
  • Мелащенко А.О., с.н.с. Інституту Кібернетики НАНУ
  • Азатьян В.О., начальник відділу Департаменту охорони культурної спадщини КМДА
  • Макаренко І.П., директор Інституту еволюційної економіки

Акредитація для ЗМІ: Іван Кульчицький, kul.ivan@gmail.com або за телефоном +38 050 9292 396

Довідкова інформація: Круглий стіл є заходом проекту «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці», який виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: