На четвертій Українській Лабораторії в Брюсселі говорили про вибори в Україні та ЄС

Подія зібрала українських та європейських експертів, щоб обговорити вибори в Україні та ЄС, а також міжнародний політичний порядок денний на 2019 рік.

25 лютого відбулася четверта Українська Лабораторія в Брюсселі, яку організовує Ukrainian Think Tanks Liaison Office in Brussels у партнерстві з «Громадською синергією» та іншими партнерами.

Відкрилась Лабораторія ярмаркою ідей громадянського суспільства України, де Дмитро Шульга, керівник проекту «Громадська синергія», презентував аналітичний звіт «Інтеграція у рамках асоціації: динаміка виконання Угоди між Україною і ЄС».

«Багато хто говорить про Угоду про асоціацію, не прочитавши її, або не зрозумівши, що прочитав. Наш звіт допомагає зрозуміти, що це угода про економічну інтеграцію, яка передбачає не лише «домашнє завдання» для України, але і те, що має відбуватися після його виконання – рішення ЄС про інтеграцію України до Внутрішнього Ринку ЄС у 14 секторах. У нашому звіті ми детально аналізуємо деякі з них і показуємо, що наразі результати виконання різні – десь Україна відстає з «домашнім завданням», а десь насправді його виконала, і сьогодні ЄС ще вагається перед тим, як прийняти відповідні рішення. Так чи інакше, на найближчу перспективу виконання Угоди має бути пріоритетним завданням для уряду, парламенту і президента, незалежно від того, хто виграє вибори» – розповів Дмитро Шульга.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: