На Буковині оцінять вплив програм розвитку підприємництва на вразливі категорії підприємців

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу й Асоціація виробників Буковини презентували проект “Дослідження впливу програм розвитку підприємництва на вразливі категорії підприємців із числа жінок, молоді та безробітних”

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу й Асоціація виробників Буковини презентували проект “Дослідження впливу програм розвитку підприємництва на вразливі категорії підприємців із числа жінок, молоді та безробітних”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект присвячено аналізу проблем трьох уразливих соціальних категорій:
жінки-підприємниці
– які самостійно виховують дітей;
– передпенсійного віку, коли складно знайти роботу за фахом;
– із рівнем зарплатні, що не забезпечує потреб родини;
безробітні
– безробітні з числа осіб старшої вікової групи чи передпенсійного віку, що як правило підлягають першочерговому звільненню через об’єктивне зниження продуктивності праці;
молодь, яка шукає перше робоче місце.
 
Моніторинг буде здійснено методом аналізу політики в поєднанні з методом ґендерного аналізу 3R. За словами ініціаторів моніторингу, це дасть змогу визначити адресність державних витрат із врахуванням корисності та справедливості щодо вразливих цільових груп, виявити ґендерні диспропорції впливу програм підтримки підприємництва на жінок і чоловіків – суб’єктів підприємницької діяльності.
 
У межах проекту буде здійснено порівняльний аналіз потреб цільових груп, проаналізовано вплив інструментів програми підтримки підприємництва на становище бенефіціарів, порівняно заходи програм з інструментами підтримки малого бізнесу в розвинених країнах, розроблено індикатори оцінки програм. За результатами дослідження буде підготовано аналітичний документ.

Контакти:
Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 585 314
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: