Міжнародний науковий семінар “Реалізація Цільового Плану Україна-НАТО у сфері безпеки та демократизація правоохоронної системи”

10-11 квітня 2008 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться міжнародний науковий семінар "Реалізація Цільового Плану Україна-НАТО у сфері безпеки та демократизація правоохоронної системи". Організаторами семінару є: факультет історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ, Чернівецький міський центр "Метасвіт" за підтримки міжнародного фонду "Відродження" та Центру інформації та документації НАТО в Україні.  

10-11 квітня 2008 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться міжнародний науковий семінар “Реалізація Цільового Плану Україна-НАТО у сфері безпеки та демократизація правоохоронної системи”. Організаторами семінару є: факультет історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ, Чернівецький міський центр “Метасвіт” за підтримки міжнародного фонду “Відродження” та Центру інформації та документації НАТО в Україні.

 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: