Міжнародний фонд “Відродження” взяв участь у підготовці щорічного звіту Європейської Комісії щодо імплементації Європейської політики сусідства в Україні

Експерти Міжнародного фонду "Відродження" надали пропозиції до змістовного наповнення щорічного звіту Європейської Комісії (ЄК) щодо імплементації Європейської політики сусідства в Україні (ЄПС) у 2009 р.

Починаючи з 2008 року щовесни Європейська Комісія видає звіти по країнах-сусідах, запрошуючи громадські організації долучитися до змістовного наповнення цих документів. Так, і цього року українським громадським організаціям було запропоновано надати свої коментарі щодо того, що має бути відображено у звіті ЄК щодо України, який буде видано у березні-квітні 2010 року.

Міжнародний фонд “Відродження” не залишився осторонь цього процесу і зробив свій внесок до звіту Європейської Комісії у вигляді аналізу існуючої ситуації та конкретних пропозицій щодо її покращення у таких сферах:

  • Демократія і верховенство права
  • Основні права та свободи людини
  • Підтримка ромського населення України та протидія дискримінації
  • Розвиток громадянського суспільства
  • Розвиток місцевого самоврядування

Текст Пропозицій Міжнародного фонду “Відродження” до звіту Європейської Комісії щодо імплементації Європейської політики сусідства в Україні у 2009 р (англійською мовою)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: