Міжнародний фонд “Відродження” і “Фундація медичного права та біоетики України” обрали стажера у царині захисту прав людини у сфері охорони здоров’я

Ініціатива “Право та громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Інституту Відкритого суспільства і Всеукраїнська громадська організація “Фундація медичного права та біоетики України” вітають переможця першої в Україні програми стажування у галузі прав людини у царині охорони здоров’я!

У відкритому конкурсі за результатами декількох інтерв’ю перемогу здобула Оксана Когут — студентка юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Пані Оксана з вересня 2004 року була слухачем, а з вересня 2007 року стала студентом-консультантом Лабораторії практичного права (юридичної клініки), що функціонує на базі юридичного факультету Львівського національного університету. За період консультування у юридичній клініці вона опрацювала та надала безоплатну правову допомогу більш як у тридцяти справах. Крім того, вона активно залучалась до читання лекцій у Львівському дитячому приймальнику-розподільнику.

З вересня 2005 року Оксана — член студентської молодіжної організації “Об’єднання студентів-правників”, а з жовтня 2005 року – член студентської організації ELSA. За період навчання в університеті вона брала активну участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних науково-практичних заходах.

Протягом року пані Оксана буде проходити стажування у Всеукраїнській громадській організації “Фундація медичного права та біоетики України”. Під час стажування вона працюватиме над практичним посібником “Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин” (робоча назва книги), який розроблявся протягом 2007-2009 років групою українських та міжнародних експертів за підтримки МФВ та ІВС.  

Стажуванням також передбачена участь у підготовці процесуальних документів, необхідних у роботі з медичними справами, виконання претензійно-позовної роботи у галузі медичного права, вивчення медичних справ у судах загальної та спеціальної юрисдикції, ознайомлення з роботою третейського суду в галузі охорони здоров’я та практикою Європейського Суду з прав людини у царині охорони здоров’я.

Вітаємо пані Оксану з перемогою та бажаємо їй отримати якомога більше корисного і цікавого досвіду під час стажування!

Марія Винницька, Координатор Ініціативи “Право та охорона здоров’я”
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: vynnytska@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема 44, оф. 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: