Міжнародна конференція «Україна – Європейський Союз: перспективи зовнішньополітичних, безпекових та оборонних відносин у координатах Лісабонського Договору»

8 грудня 2010 року у Києві відбудеться Міжнародна конференція «Україна - Європейський Союз: перспективи зовнішньополітичних, безпекових та оборонних відносин у координатах Лісабонського Договору», організатором якої є Центр європейських та трансатлантичних студій, що виконує проект «Лісабонський Договір: аналіз впливу на відносини між ЄС та Україною у міжнародній, безпековій та оборонній політиці» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Головною метою проведення міжнародної конференції є вироблення практичних та теоретичних рекомендацій з метою узгодження рішень українських урядових структур, аналітичних, громадських організацій із контекстом ключових політичних тенденцій розвитку ЄС у сферах зовнішніх відносин, безпеки та оборони на тлі впровадження в дію Лісабонського договору, а також для суспільного інформування в Україні щодо даних процесів.

Програма міжнародної конференції передбачає сконцентрувати роботу на наступних ключових напрямках:

  • ЄС як юридична особа на міжнародній арені та у міжнародних інституціях. Потенційні переваги та втрати для України
  • Ключові інституційні зміни в ЄС та їх вплив на відносини з Україною у зовнішній політиці
  • Ключові інституційні зміни в ЄС та їх вплив на відносини з Україною у політиці безпеки та оборони
  • Лісабонський Договір та перспективи відносин між ЄС, НАТО та Україною
  • Лісабонський Договір та перспективи майбутніх раундів розширення ЄС
  • Критерії майбутнього членства в світлі положень Лісабонського Договору
  • Проекції взаємовідносин України з країнами-членами ЄС у сфері зовнішніх відносин, безпеки та оборони в умовах дії Лісабонського Договору.

У роботі конференції візьмуть участь українські та іноземні фахівці, які опікуються європейською інтеграційною проблематикою, європейською безпекою та обороною, представники Секретаріатів Президента України та Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Міністерства юстиції України, РНБОУ, посольств країн – членів ЄС та НАТО в Україні, Представництва ЄС в Україні, депутати Верховної Ради України відповідних комітетів, аналітики, експерти, представники ЗМІ.

Робочі мови конференції – українська та англійська.

Програма конференції: українською, англійською

Конференція проходитиме у приміщенні Великого Конференц-Залу Національної Академії Наук України за адресою вул. Володимирська, 55.

Початок роботи о 9:30, початок реєстрації о 9:00.

Контактна особа: Коломієць Олексій, тел. + (380) 44 497-85-64, 454-11-56, + 38 (067) 681-95-82, europekolomiyets@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: