Міжнародна конференція “Підвищення прозорості переговорного процесу з Європейським Союзом: міжнародний досвід та уроки для України”

Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Делегацією України для участі у переговорах з ЄС щодо укладення нового базового договору між Україною та ЄС організовує міжнародну конференцію "Підвищення прозорості переговорного процесу з Європейським Союзом: міжнародний досвід та уроки для України" (Київ, 28 березня 2008 р., готель "Русь", вул. Госпітальна, 4). Реєстрація учасників конференції – з 9.30 до 10.00

Організатори: Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Делегацією України для участі у переговорах з ЄС щодо укладення нового базового договору між Україною та ЄС

Час та місце проведення: Київ, 28 березня 2008 р. , (готелі “Русь”, вул. Госпітальна, 4)

Реєстрація учасників конференції – з 9.30 до 10.00

Нова Посилена Угода між Україною та ЄС, переговорний процес щодо якої триває сьогодні, матиме величезний вплив на внутрішню політику України та на різні сфери життєдіяльності країни. Зважаючи на це, представників громадянського суспільства турбує брак відкритого обговорення перспектив розвитку відносин між ЄС та Україною у різних напрямках, визначених Угодою.

Саме тому конференція спрямована на представлення в Україні цікавого досвіду щодо переговорного процесу з ЄС тих країн, що його мають. Зокрема — це країни Центрально-Східної Європи і Західних Балкан. На конференції обговорюватимуться наступні питання: механізми, за допомогою яких переговорна делегація / уряд тієї чи іншої країни проводили консультації з представниками громадянського суспільства та групами інтересів та інформували громадськість про переговорний процес; кампанії “адвокасі” з боку громадських організацій з метою впливу на офіційну переговорну позицію їхньої країни; а також рівень висвітлення переговорного процесу у ЗМІ.

У конференції, крім українських учасників, братимуть участь експерти та фахівці з Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Сербії, Хорватії, Латвії, Литви та Естонії, представники органів державної влади, громадських організацій та ЗМІ України, представники дипломатичної та донорської спільноти в Україні.

Попередній порядок денний додається. Для участі у конференції потрібно зареєструватися за тел. (044) 461 95 00 чи електронною поштою nakonechna@irf.kiev.ua не пізніше ніж 24 березня 2008 року. Контактна особа — Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми МФВ.

Більш детальна інформація про конференцію та відповідний проект Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” незабаром з’явиться на порталі Європейський простір www.eu.prostir.ua, та на веб-сторінці МФВ www.irf.kiev.ua.

Порядок денний конференції (попередній)

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: