Луганський Центр європейської інформації запрошує відвідати круглий стіл «Історично-культурна спадщина Луганщини як частина загальноєвропейської культурної спадщини»

Круглий стіл проводитиметься у четвер, 23 грудня 2010 року в рамках краєзнавчої акції «Луганщина європейська» для мешканців Луганської області.

 

Метою акції є підвищення рівня обізнаності населення про історичну спадщину Луганської області, про належність української культурної традиції до загальноєвропейської, а також про видатних європейців, які зробили значний внесок в розвиток регіону. Під час круглого столу перед учасниками виступлять експерти з питань європейської інтеграції, дослідники-краєзнавці та історики.

Під час круглого столу буде оголошено про початок творчого фото-конкурсу для молоді «Луганщина європейська», призом якої стане візит дружби до м. Чернівці в квітні 2011 року.

Круглий стіл «Історично-культурна спадщина Луганщини як частина загальноєвропейської культурної спадщини» організовано Луганським Центром європейської інформації за підтримки Луганського обласного управління культури і туризму Луганської облдержадміністрації, Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.М.Горького, Агентства стійкого розвитку Луганського регіону та Міжнародного фонду «Відродження».

Іногороднім учасникам буде компенсовано витрати на проїзд. Якщо необхідно, учасникам буде вислано офіційне запрошення на круглий стіл.

Просимо підтвердити участь в круглому столі не пізніше 17 грудня 2010 року на електронну адресу Луганського Центру європейської інформації cei.luhansk@gmail.com з поміткою «для Надії Соколової», або за телефоном +38 050 7250258 (асистент координатору ЦЄІ Соколова Надія).

Місце проведення: Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені О.М.Горького, вул. Радянська, 78.

Початок заходу: 11.00, реєстрація учасників з 10.30.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: