Квадрокоптер проти незаконної забудови

5 грудня 2015 Беляєвська районна громадська екологічна організація «Дельта» в рамках реалізації антикорупційного проекту «Зупинимо корупцію у знищенні заповідних та природоохоронних земель в дельті Дністра» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» провела перше випробування безпілотного літального апарату типу «Квадрокоптер» DJI Phantom 3 Professional з 3х-осьовими підвісом і 4K камерою для контролю за станом прибережної смуги р. Дністер і земель природно-заповідного фонду.

5 грудня 2015 Беляєвська районна громадська екологічна організація «Дельта» в рамках реалізації антикорупційного проекту «Зупинимо корупцію у знищенні заповідних та природоохоронних земель в дельті Дністра» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» провела перше випробування безпілотного літального апарату типу «Квадрокоптер» DJI Phantom 3 Professional з 3х-осьовими підвісом і 4K камерою для контролю за станом прибережної смуги р. Дністер і земель природно-заповідного фонду. 

Перше випробування квадрокоптера «Тірас» пройшло над човнової станції, яка протизаконно була побудована і повністю знівечила заплавний луг на території Нижньодністровського національного природного парку. Назва “Тірас” дано на честь назви Дністра стародавніми греками, які іменували його саме так. Зйомка проводилася Максимом Яковлєвим – науковим співробітником Дунайського біосферного заповідника, монтаж відео – Станіслава Тібатіна.

Протягом останнього десятиріччя в дельті Дністра, в межах заповідного урочища  «Дністровські плавні» і Нижньодністровського національного природного парка та в 100-м природоохоронній прибережній смузі ріки Дністер, відбувається захоплення, знищення природних екосистем та масштабне незаконне будівництво котеджів, безпосередньо в 100-метровій природоохоронній  прибережній смузі ріки Дністер й, поблизу єдиного джерела питної води для м. Одеси та прилеглих населених пунктів.

Розслідування корупційних схем порушень українського та міжнародного законодавства на об’єктах природно-заповідного фонду в дельті Дністра та в  прибережній 100-м смузі річки Дністер, в зоні Одеського питного водозабору, в Одеській області та напрацювання механізму протидії корупції в сфері захоплення, знищення заповідних та природоохоронних земель і  будівництва на них протизаконних котеджів та ін. (на прикладі 2-х об’єктів ПЗФ і 2-х об’єктів у природоохоронній 100 м прибережній зоні ріки Дністер).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: