Ксенія Шаповал, директорка програми “Громадянська стійкість”

 

З 2023 року очолює у Фонді програму “Громадянська стійкість”, створену у відповідь на виклики повномасштабної війни.

Здобула освіту у сфері соціології та психології, має значний досвід роботи з великими благодійними та донорськими організаціями, такими як Карітас Україна.

До команди Фонду приєдналась у 2009 році як менеджерка програми “Громадське здоровʼя”, координуючи роботу Фонду у сфері паліативної допомоги та наркополітики. За цей період роботи брала участь у формуванні системи паліативної допомоги в Україні, зокрема через співпрацю з Міністерством охорони здоров’я, брала участь у робочих групах з розробки нормативно-правових документів з організації та надання паліативної допомоги, адвокації змін законодавства для забезпечення права на знеболення важкохворих тощо.

Брала участь в розробці проєктів постанов Кабінету Міністрів України, міжвідомчих та відомчих нормативно-правових документів в сфері обігу наркотичних засобів та лікарських препаратів, брала участь у робочих групах з питань розробки стратегії державної політики щодо наркотиків до 2020 року, засіданнях віцепрем’єр міністра з гуманітарних питань щодо розробки проєкту постанови Кабінету Міністрів України для впорядкування обігу підконтрольних лікарських засобів.

Є однією з постійних тренерок для підготовки моніторів Національного превентивного механізму Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України з питань перевірки місць несвободи соціальної та медичної сфери з питань забезпечення права на здоров’я.

Членкиня Міжвідомчої Робочої групи, щодо розробки Стратегії державної наркополітики на період до 2030 року.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: