Круглий стіл «Системний діалог органів державної виконавчої влади та громадськості у сфері державних закупівель»

30 серпня 2010 року в Харкові відбудеться круглий стіл на тему «Системний діалог органів державної виконавчої влади та громадськості у сфері державних закупівель».

Захід здійснюється на виконання проекту Спілки громадських організацій «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів» (м. Харків) «Громадський контроль за організацією та проведенням процедур закупівлі у одного учасника та торгів з обмеженою участю (в тому числі за умовами міжнародних фінансових організацій) Державною службою автомобільних доріг «Укравтодор».

Під час роботи круглого столу обговорюватимуться проблеми публічності органів виконавчої влади та відкритості інформації під час проведення державних закупівель.

Серед учасників заходу: представники контролюючих органів, державних замовників, учасників державних закупівель, неурядових громадських організацій.

Для обговорення учасникам заходу пропонуються наступні теми:

  • «Механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері державних закупівель». Спікер – кандидат наук державного управління, Голова спілки громадських організацій «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів», головний редактор інформаційного бюлетеня «Редукціон» Владислав Зубар
  • «Оскарження рішень, дій, бездіяльності органів державної виконавчої влади, а також посадових осіб у сфері державних закупівель». Доповідач – адвокат, член Правління професійної спілки «Не байдужі» Олена Лахно
  • «Влада і громадськість. Погляд контролюючих органів». Доповідач – помічник начальника КРУ в Харківській обл. Артур Єгіозар’ян.
  • «Влада і громадськість. Погляд громадських організацій». Доповідач – депутат Харківської обласної ради, президент Ради Асоціації жінок Харківщини «Берегиня» Любов Чуб.

 

За результатами проведення круглого столу «Системний діалог органів державної виконавчої влади та громадськості у сфері державних закупівель» органам виконавчої влади буде надано пропозиції учасників заходу щодо посилення взаємодії влади та громадськості у контролі за здійсненням закупівель за державні кошти.

Круглий стіл: «Системний діалог органів державної виконавчої влади та громадськості у сфері державних закупівель» відбудеться 30 серпня 2010 року о 14. 00 в приміщенні ХНУ ім.. В.Н.Каразіна (північний корпус), ауд. № 693.

Акредитація не вимагається. Місця для працівників ЗМІ передбачаються. Прес-конференцію після заходу не передбачено.

Контактна особа: Лариса Карабіцина, тел.:(057) 707-50-86, (096) 564-03-57, tender@procurement.in.ua, tpz2007@ukr.net

Проект «Громадський контроль за організацією та проведенням процедур закупівлі у одного учасника та торгів з обмеженою участю (в тому числі за умовами міжнародних фінансових організацій) Державною службою автомобільних доріг «Укравтодор» здійснюється Спілкою громадських організацій «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів» (м. Харків) за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: