Круглий стіл «Розвиток інноваційних екосистем: роль та значення інтеграційних платформ за участю бізнесу, влади, науки та громадського сектору»

24 липня 2019 р. у м. Києві відбудеться круглий стіл, на якому представники центральних органів влади, промислових асоціацій, кластерів, університетів, дослідницький інститутів, агенцій розвитку та аналітичних центрів обговорять ключові системні пропозиції для нової парламентської коаліції та нового складу уряду щодо розвитку інноваційної політики в Україні.

24 липня 2019 р. у м. Києві відбудеться круглий стіл, на якому представники центральних органів влади, промислових асоціацій, кластерів, університетів, дослідницький інститутів, агенцій розвитку та аналітичних центрів обговорять ключові системні пропозиції для нової парламентської коаліції та нового складу уряду щодо розвитку інноваційної політики в Україні.

Громадська організація Агенція європейських інновацій та Асоціація підприємств промислової автоматизації України запросили ключові інноваційні структури України з метою вироблення спільних пропозицій на основі практичного досвіду діяльності успішних організацій та кращих прикладів у розвинених країна світу.

Захід проходитиме за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

Участь у заході підтвердили представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Хай-тек офісу України, Міжнародної торгової палати, бізнес-асоціацій, кластерів, провідних інститутів НАНУ та університетів.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що? Де? Коли? Круглий стіл «Розвиток інноваційних екосистем: роль та значення інтеграційних платформ за участю бізнесу, влади, науки та громадського сектору» м. Київ, вул. Хрещатик 27А, Медіа-центр Київського прес-клубу 24 липня 2019 р., 10:00 – 13:00 (реєстрація з 09:45)

Основна тематика виступів і обговорень:

• Місце інновацій у національній стратегії економічного і соціального розвитку України

• Які європейські інструменти підтримки інновацій доцільно і можливо застосувати в Україні.

• Вплив на Україну програми Горизонт 2020 та очікуваної нової програми HORIZON EUROPE

• Як бізнес може впливати на формування тематики прикладних досліджень в ЗВО та НДІ

• Національні інноваційні екосистеми: національний, регіональний та секторальний рівні

• Як підтримати інноваційний розвиток української промисловості та агросектору

• Технічне переоснащення виробничих підприємств та рух Індустрія 4.0

• Пропозиції до влади на основі кращих прикладів діяльності успішних інноваторів

• Ключові тенденції розвитку цифрових сервісів та їх вплив на сферу науки та інновацій

• Чи зможуть стартапи стати драйверами розвитку нової української економіки

• Розвиток міжнародної кооперації та співпраці у сфері інновацій, досвід EEN Ukraine

• Хто в Україні може підтримати запуск національної рамкової програми стимулювання розвитку інновацій

• Як використати досвід руху Індустрія 4.0 щодо створення платформи Industry4Ukraine та успішні кейси ключових стейкхолдерів для розробки плану дій влади, науки. бізнесу та громадського сектору на період 2019-2021 років для прискорення інноваційного розвитку України (надати пропозиції до плану імплементації Стратегії інноваційного розвитку України)

Мова заходу: українська Програму заходу можна завантажити за посиланням: https://cutt.ly/cZaogV Акредитація для ЗМІ: Іван Кульчицький, тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com

Довідкова інформація: Круглий стіл є заходом проекту «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці», який виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: